X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy skok temp oznacza ze owu wystapila?
Odpowiedz

czy skok temp oznacza ze owu wystapila?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jw czy jesli temp skoczy tzn ze do owu doszlo czy moze nie dojsc mimo skoku .wiem ze testy owu mimo iz pokazuja okres owu to do owu moze nie dochodzic bo wyjrywaja tylko hormone ktory towarzyszy owu .ciekawi mnie tylko czy skok jesli nastepuje oznacza ze byla na 100 roc czy tak jak z testami moze nie byc I jedyny sposob na to by sie dowiedziec to monitoring ? z gory dziekuje

    <3
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyny sposób żeby się dowiedzieć czy owulacja była to monitoring. Skok jeszcze o niczym nie przesadza. Ja co miesiąc mam niemal książkowy skok, a do owulacji często nie dochodzi. Pęcherzyki przerastają, a potem się wchłaniają. I mam cykle bezowulacyjne pomimo skoku oraz pozytywnych testów owulacyjnych, pięknego śluzu oraz szyjki umiejscowionej wysoko :(

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 wrote:
    Jedyny sposób żeby się dowiedzieć czy owulacja była to monitoring. Skok jeszcze o niczym nie przesadza. Ja co miesiąc mam niemal książkowy skok, a do owulacji często nie dochodzi. Pęcherzyki przerastają, a potem się wchłaniają. I mam cykle bezowulacyjne pomimo skoku oraz pozytywnych testów owulacyjnych, pięknego śluzu oraz szyjki umiejscowionej wysoko :(
    wlasnie tak mi sie zdawalo ale nie bylam pewna .wiec I mirzenie temp jest w takim wypadku malo sensowne bo I tak nic to nie daje moze byc lub nie .dziekuje za odpowiedz :)

    <3
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 7 września 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. A jeśli dochodzi do owulacji to w jakim czasie po skoku temp. lub przed nim?

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 8 września 2014, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 4 dni przed skokiem do 2 dni po skoku.

    paulad11 lubi tę wiadomość

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ