X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy te temperatury nie sa zbytb niskie
Odpowiedz

czy te temperatury nie sa zbytb niskie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • asik82 Koleżanka
    Postów: 52 5

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mialam robiony monitoring cyklu. W 17 dc byl pecherzyk o wielkości 2 cm. W 20 dc pecherzyka nie bylo za to na usg bylo cialko zolte i resztki plynu. Zaczelam mierzyc temperature od tego monigoringu ale td temperatury sa navtakim samym poziomie i to mnie troche dziwi bo przy pierwszej ciazy byly na poziomie 36.9 -37.2 ( poronienie w 9 tc)

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chyba dziewczyno zartujesz :P przeciez Ty masz wysokie temperatury w normie, są wysokie i to nic dziwnego ze sa na tym samym poziomie. wiele dziewczyn tak ma. Mogłabys sie martwic jakby Ci skakały te tempki jak oszalałe. wg mnie nie ma powodów do obaw

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • asik82 Koleżanka
    Postów: 52 5

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawia mnie to. przy pierwszej ciazy zakonczonej poronieniem tempki byly wyzsze i byly jakies wahania. Od tego mierzenia to chyba do glowy dostaje. Ciagle sie boje ze spadna a do testowania jeszcze troche zostalo. Boje sie rozczarowania choc wiem ze moze przyjsc.

  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik... ja wiem, że to trudne i sama sobie powinnam to powiedzieć... ale może naprawdę spróbować sobie odpuścić i nie czekać z utęsknieniem na dzień testu? Takie mocne parcie na dwie kreseczki czasem tylko utrudnia zobaczenie ich...

    Swoją drogą fazę lutealną masz bardzo ładną, zupełnie w normie :) Tym się ABSOLUTNIE nie stresuj :) Ja przy obu ciążach miałam małe wahania tempki :) Ważne żeby nie spadła do poziomu niższego, ale to też o ile jesteś w ciąży. Czego Ci z całego serca życzę!!!

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja tez mam taki problem z tymi temperaturami,mam wrazenie ze moje sa za niskie, nie wiem czy to jest spowodowane tym ze mierze ja w ustach czy o co chodzi.Ktoras ma jakis pomysl?
    Dziekuje I pozdrawiam ;)

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy nizsza w ustach- nie wiem, ale na pewno wiarygodniejsza według mnie, mierzona w pochwie.
    pozdrawiam ;)

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    violijka, ale przecież masz zupełnie normalne te tempki.
    Który cykl obserwujesz? Bo jak na moje oko nauczyciela NPR, to wykres temperatury bardzo przejrzysty masz :)

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • natalia2015 Koleżanka
    Postów: 40 21

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violijka, ja też mam podobne temperatury do Ciebie. Trochę czytałam o tym i chyba po prostu jesteśmy nisko temperaturowymi dziewczynami. Chzył mi yba nie ma się czym martwić, każdy ma indywidualną temperaturę ciała.
    Ovufriend zaznaczył mi w interpretacji wykresu,że temperatury są w normie.
    Ale rozumiem Cię, bo też się czasem nad tym zastanawiam, że może jednak....

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny, podnioslyscie mnie na duchu.
    Trzymam kciuki za wasze starania ;)

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • natalia2015 Koleżanka
    Postów: 40 21

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki;)Ja też życzę Ci 2 kreseczek.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ