Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy te temperatury nie sa zbytb niskie
Odpowiedz

czy te temperatury nie sa zbytb niskie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • asik82 Koleżanka
    Postów: 52 5

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mialam robiony monitoring cyklu. W 17 dc byl pecherzyk o wielkości 2 cm. W 20 dc pecherzyka nie bylo za to na usg bylo cialko zolte i resztki plynu. Zaczelam mierzyc temperature od tego monigoringu ale td temperatury sa navtakim samym poziomie i to mnie troche dziwi bo przy pierwszej ciazy byly na poziomie 36.9 -37.2 ( poronienie w 9 tc)

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chyba dziewczyno zartujesz :P przeciez Ty masz wysokie temperatury w normie, są wysokie i to nic dziwnego ze sa na tym samym poziomie. wiele dziewczyn tak ma. Mogłabys sie martwic jakby Ci skakały te tempki jak oszalałe. wg mnie nie ma powodów do obaw

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • asik82 Koleżanka
    Postów: 52 5

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawia mnie to. przy pierwszej ciazy zakonczonej poronieniem tempki byly wyzsze i byly jakies wahania. Od tego mierzenia to chyba do glowy dostaje. Ciagle sie boje ze spadna a do testowania jeszcze troche zostalo. Boje sie rozczarowania choc wiem ze moze przyjsc.

  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 264

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik... ja wiem, że to trudne i sama sobie powinnam to powiedzieć... ale może naprawdę spróbować sobie odpuścić i nie czekać z utęsknieniem na dzień testu? Takie mocne parcie na dwie kreseczki czasem tylko utrudnia zobaczenie ich...

    Swoją drogą fazę lutealną masz bardzo ładną, zupełnie w normie :) Tym się ABSOLUTNIE nie stresuj :) Ja przy obu ciążach miałam małe wahania tempki :) Ważne żeby nie spadła do poziomu niższego, ale to też o ile jesteś w ciąży. Czego Ci z całego serca życzę!!!

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja tez mam taki problem z tymi temperaturami,mam wrazenie ze moje sa za niskie, nie wiem czy to jest spowodowane tym ze mierze ja w ustach czy o co chodzi.Ktoras ma jakis pomysl?
    Dziekuje I pozdrawiam ;)

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy nizsza w ustach- nie wiem, ale na pewno wiarygodniejsza według mnie, mierzona w pochwie.
    pozdrawiam ;)

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 264

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    violijka, ale przecież masz zupełnie normalne te tempki.
    Który cykl obserwujesz? Bo jak na moje oko nauczyciela NPR, to wykres temperatury bardzo przejrzysty masz :)

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • natalia2015 Koleżanka
    Postów: 40 21

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violijka, ja też mam podobne temperatury do Ciebie. Trochę czytałam o tym i chyba po prostu jesteśmy nisko temperaturowymi dziewczynami. Chzył mi yba nie ma się czym martwić, każdy ma indywidualną temperaturę ciała.
    Ovufriend zaznaczył mi w interpretacji wykresu,że temperatury są w normie.
    Ale rozumiem Cię, bo też się czasem nad tym zastanawiam, że może jednak....

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny, podnioslyscie mnie na duchu.
    Trzymam kciuki za wasze starania ;)

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • natalia2015 Koleżanka
    Postów: 40 21

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki;)Ja też życzę Ci 2 kreseczek.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ