X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy test pozytywny moze sie mylic?
Odpowiedz

Czy test pozytywny moze sie mylic?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,czy test ciazowy moze sie mylic?robilam go o 12w poludnie i wyszla mi czerwona kreska i druga troszke slabsza od pierwszej ale dobrze widoczna,?czy test sie moze mylic?warto sie cieszyc na zapas?

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • lussy Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Kochanie ;) zrob tesciora z pierwszym sikiem z rana ;) a tak najpewniej to beta hcg z krwi ;) ale wydaje mi sie, mozna sie powolutku cieszyc. Niesmialo gratuluje ;*

    Lussy
    ☆☆☆☆☆☆☆☆ cykl starań :) a ile przedemną???
    a5vefhq.png

    hvr5rsu.png

    ovufrien
  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie za szybko isc do doktora 3dni po spodziewanej miesiaczce,z pozytywnym testem?czy ginekolog potrafi stwierdzic tak wczesna ciaze?

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za wczesnie:) chcesz byc pewna to idz na bete:) ona prawde Ci powie:)

  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 test z rana wyszedł pozytywny

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • Cranberry Ekspertka
    Postów: 218 203

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tydzień temu 3 dni pod rząd rano też mi wyszły pozytywne testy. TO był wtorek, środa i czwartek. W niedziele dostałam krwawienie trwało do poniedziałku, potem delikatne plamienie. Byłam u gina wczoraj kazał zrobić betę niestety wynik 0.2 ;/. Nie wiem co myśleć o tym. Może mi się te kreski przywidziały ale mąż też je widział...

    c55fdqk3kdbgplqm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ