X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy to już przekwitanie?
Odpowiedz

Czy to już przekwitanie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2361

    Wysłany: 22 października 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Mam 37 lat a wykresy prowadzę od 6 lat w związku z trudnościami z zajściem i donoszeniem ciąży.
    Ostatnio zauważyłam dziwną prawidłowość i obawiam się czy nie wróży ona końca mojej płodności.
    Jestem niskotemperaturowcem - od min 35,8 do max 36,97 (w cyklach ciążowych max 36,94).
    Otóż jakiś czas temu zauważyłam, że temperatury w 1 i 2dfl mają skok, następnie 3,4,5dfl wyraźny spadek i dopiero temeratury od 6dfl utrzymują się na wyższym poziomie.
    OF wykrywa owulację, śluz pokrywa się ze skokiem w 1 i 2dfl ale wtedy kiedy skok powinien być potwierdzony (0,2 stopnia w 3 lub 4dfl powyżej linii podstawowej) następuje spadek.
    Czy któraś z Was miała podobnie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2017, 12:06

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    njut, Twoje AMH wskazuje na to, że jest jeszcze rezerwa jajnikowa

  • HopeandFaith Przyjaciółka
    Postów: 152 20

    Wysłany: 3 listopada 2017, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże ile Ty przeszłaś...

    18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ