X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

czy to możliwe ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Callisto Koleżanka
    Postów: 48 1

    Wysłany: 31 października 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny
    w dniu plamienia tzn 29.10(tak jak sie spodziewalam) myslałam ze zaczyna sie juz nowy cykl wiec wypiłam ziólka na owulke . na drugi dzien zonk nei ma nic wiec odstawilam je dopoki nie wystapi krwawienie. dzisiaj podskoczyla mi temperatura i zrobilam test na owulke jest pozytywny . nie wiem czy to moglo miec wpływ ale od tygodnia brałam olejek z wiesiołka . zerknijcie na mój wykres proszę powiedzcie co sie tu dzieje bo ja nic tu nie rozumie . owulacja zamiast okresu ? dzieki za pomoc

    ec691ee1bc.png
    Aniołek 03.2017 6tc
    Ciąża pozamaciczna 06.2017
    Niedoczynność tarczycy
    IO
  • Karincia Ekspertka
    Postów: 245 111

    Wysłany: 31 października 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test ciążowy :)

    Ola i Julia 2.07.18 ☺

  • Callisto Koleżanka
    Postów: 48 1

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak na razie to wyszedł negatywny

    ec691ee1bc.png
    Aniołek 03.2017 6tc
    Ciąża pozamaciczna 06.2017
    Niedoczynność tarczycy
    IO
  • Morthith Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 6 listopada 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie po porstu owulacja była później

    f2w3dqk30lpbftp6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam cykle 50dniowe i w 35 zamiast właśnie okresu miałam owulację, którą przegapiłabym gdyby (przepraszam za obrazowy opis) sluz nie kapnał mi po nogach. Od razu zrobiłam test owu i pozytywny. Byłam wściekła, bo myślałam, że jestem po owulacji.

  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnio miałam taki długi cykl i okazało się ze owulacja mi isę spóźniła aż o 2 tygodnie...teraz rozpoczynam nowy cykl, bo tamten trwał aż 47 dni..

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 8 listopada 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mierzysz temperaturę? Zawsze o tej samej porze? Bardzo skacze :) Dziwne, zet pojawiło się plamienie. Słyszałam, że w ciąży testy owulacyjne wychodzą pozytywne. Może zrób bete:)

    Irmina
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ