X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy to możliwe, żeby wypadł mi pęcherzyk Graafa?
Odpowiedz

Czy to możliwe, żeby wypadł mi pęcherzyk Graafa?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • filemonka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 23 października 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, i tak, wiem jak niedorzecznie brzmi tytuł tego tematu. Jednak dzisiaj w nocy zdarzyło się coś dziwnego, nie jestem pewna czy rozmawiać o tym z lekarzem.... może którejś z Was przytrafiło się to samo...?

    Otóż, jestem tuż po miesiączce i dzisiaj w nocy kochaliśmy się z mężem, w pewnej chwili poczułam, że mam jakiś paproszek na udzie, strząchnęłam go a po wszystkim zerknęłam w stonę gdzie upadł i poczułam się bardzo nieswojo bo jasne było, że to nie paproszek ale też zupełnie nie wiedziałam co.
    Przepraszam za te opisy, wiem że to nie jest przyjemne to czytać, ale wierzę, że zrozumiecie moją niepewność... Kształtem i konsystencją przypominało to bardzo szkło kontaktowe do oka, widać było że wcześniej to była to kulka, górnej części nie było a boczne ścianki zapadły się do środka, miało ok 1,5 cm. Dzisiaj rano przyszło mi na myśl, że może tak wygląda pęcherzyk Graafa i po obejrzeniu zdjęć w necie jestem pewna na 100% że to było to. Tylko to chyba oznacza, że nie wytworzyło się ciałko żółte a ja mogę mieć jakieś problemy hormonalne...? zupełnie mnie to zaskoczyło i zdziwiło i nie wiem czy mam to potraktować serio czy po prostu ot, każdemu czasem się przytrafia coś dziwnego...
    jestem ciekawa jaka jest wasza opinia... i..życzę miłej niedzieli..;)

  • filemonka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 23 października 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tak się zagłębiam w temat to wychodzi na to, że to było jajeczko...:/

  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 23 października 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może śluz plodny tak się ułożył?

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • filemonka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 23 października 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, na pewno nie. To było tak jak trochę wyschnięte szkło kontaktowe do oka, sztywna błonka. Dlatego miałam wrażenie że to jakiś paproszek. Nie pozostaje mi nic innego jak czekać do stycznia i wizyty u gin. w Polsce. I oczywiście starać się w międzyczasie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uzywasz tamponow? Tez tak mialam i to byl czubek tampona plastikowego opakowania :) Tez wyszlo w trakcie wspolzycia.

  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 14 listopada 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to niemożliwe żeby wypadł, po prostu niezgodne z budową, fizjologią ciała człowieka.

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ