X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy z mojego wykresu mozna wyczytac ile trwal cykl?
Odpowiedz

Czy z mojego wykresu mozna wyczytac ile trwal cykl?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 15 maja 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nietypowe pytanie... czy z mojego wykresu mozna wyczytac ile tak naprawde trwal moj cykl? Mam tutaj na mysli czas od powrotu plodnosci po porodzie, a nie dni liczone od sztucznego plamienia po duphastonie.
    Czy poczatek cyklu to normujace sie temperatury, wiec trwal on okolo 34dni?
    Jak liczyc?
    I czy miesiacKa nie wystapila za wczesnie? Bylo to 11dzien po owulacji.

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 15 maja 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jako tako nie mozesz wyliczyć sobie teraz "długości" cyklu. Tak jak pisałam Ci wcześniej normujące się temperatury są oznakiem powracającej płodności ale takie obliczenia były by błędem. Zwykle ostatnia faza cyklu (ta po owulacji) w pierwszych cyklach po porodzie jest skrócona. Zdarza się ze trwa nawet tylko 4 dni. U Ciebie to 11 powiedziałabym ze to nawet sporo.

    caur359.png
    3ro1ov5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ