X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Detektor ciąży - jaka sprawdzalnosc?:)
Odpowiedz

Detektor ciąży - jaka sprawdzalnosc?:)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) chciałabym tak z ciekawości zapytać tych dziewczyn, którym się udało - przy ilu punktach na detektorze ciąży wyszedł Wam pozytywny test i okazało się, że się udało? Ja jestem w 10 dniu po owulacji, jeden test po 5 godzinach mial "cień" kreski ale już kiedyś tak niałam i to był negatywny test jednak, na detektorze mam 40 punktów i zastanawiam sie czy to duzo czy nie..:) dziekuje za wszelkie odpowiedzi:)

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • agulka0629 Przyjaciółka
    Postów: 86 52

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na detektorze miałam z 80 punktów a małpa i tak przyszła. To są nasze subiektywne objawy, które wpisujemy, cześć sie pokrywa z tymi przed okresem wiec ja juz ten detektor ciąży traktuje z przymrużeniem oka. Testy ciążowe nieraz wychodziły mi z druga blada kreska, ale temu ze mam Pcos. Poczekaj do terminu miesiączki, zrób test albo Betę. Życzę powodzenia i zielonego zakończenia !!!

    Justeck lubi tę wiadomość

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to miewam takie objawy, że detektor by sobie nie poradził. A z drugiej strony niektóre dziewczyny nie miały w ogóle objawów i były w ciąży. Detektor to taki sobie prosty program, który patrzy tylko na parametry i za każdy odhaczony dodaje 10 pktów.

    Jeśli już chcesz co cykl patrzeć na wyznaczniki, to najlepsza jest temperatura. Przy mocno wysokiej tempce, a w szczególności jeśli jest tzw. "drugi skok", można z wysokim prawdopodobieństwem liczyć na ciążę. Wyłączając czynniki zakłócające, rzecz jasna.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedzi! Właśnie z tymi temperaturami to dopiero zaczęłam od kilku dni ale najwyżej w przyszłym cyklu będę to obserwować. A może nie będzie przyszłego cyklu ;)

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też miałam z 80% na pozytywny test w poprzednim cyklu ale i tak nie wyszło.
    Biorąc pod uwagę fakt że większość objawów siedziała mi w głowie głównie i po części zdawałam sobie z tego sprawę nie brałam tego na poważnie żeby się nie rozczarowywać.

  • Zaneta Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 listopada 2020, 03:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny. Z detaktoru ciąży wyszło mi 6 punktów i lacznie 113%. Jestem 6 dzień po owulacji. Czy jest tu któraś z was co miała tyle samo punktów i procent no i była w ciąży? Bo się zastanawiam jakie mam szanse na to że zaszłam w ciążę. Za odpowiedzi będę bardzo wdzięczna.😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2020, 03:44

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ