X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dlaczego ovu usunął mi owulacje z ostatniego cyklu?
Odpowiedz

Dlaczego ovu usunął mi owulacje z ostatniego cyklu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • wyczekujacnamaj Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,tak jak w temacie.. Ovu usunal mi owulacje z ostatniego cyklu,choc byla wyrazna normalna kreska,zauwazylam to przegladajac swoje poprzednie cykle. Czy u Was tez tak jest?

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, ale ja miałam też taką dziwną sytuacje, że przeglądając swoje cykle pokazywało mi 5 pod rząd takich samych cykli ( wtedy to był mój obecny wykres) i nad kazdym widniał napis jakoby był zakończony, a wcale nie był i pisało tak np. cykl bezowulacyjny 31 dni, w nastepnym (tym samym wykresie) 32, 33, 34, 35 itd. to dopiero dziwne ;p

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ