X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

długi cykl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zai2014 Autorytet
    Postów: 591 510

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomóżcie w interpretacji

    Cykle mam bardzo różnej długości(styczniowy 38 dni, lutowy 26 dni).
    W 14 dniu byłam na USG, które wykazało 15mm pęcherzyk i endometrium o grubości 7mm. Wówczas lekarz powiedział ze owulka będzie za 5 dni.Od 10 dnia cyklu pobolewa mnie lewy jajnik. Najbardziej jednak dał się we znaki 21 dnia cyklu i wczoraj(czyli 26 dnia cyklu)kiedy to przez pół godziny czułam dość mocny ból w podbrzuszu. Już nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Dodam jeszcze, że mój komputer cyklu od 12 dnia cały czas pokazuje płodność co znaczy chyba, że on tez nie wykrył wzrostu temperatury -az do dzis. Pomóżcie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2014, 09:50

    Bliźniaki są z nami :*
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co ginekolog na Twoje nieregularne @? Nie zlecil zadnych badan?
    Z tego co czytalam pecherzki rosna od 1 do 2 mm na dobe, pekaja majac zwykle od 19 do 24 mm, a wiec majac pecherzyk 15 mm mogl on oeknac od 2 do nawet 9 dni od chwili monitoringu, a wiec czas w ktorym czulas bol mogl byc wlasnie momentem owulacji :-)
    Zbadaj hormony.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2014, 12:30

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • zai2014 Autorytet
    Postów: 591 510

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę powtórzyć badania bo ostatnie robilam ponad pol roku temu

    Bliźniaki są z nami :*
  • karolaa Przyjaciółka
    Postów: 113 51

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zai2014 - Kochana ja też mam nieregularne. Mój gin zalecił mi picie ziół Ojca Sroki nr 3. pije się je od pierwszego dnia cyklu, przez cały cykl, dzięki temu wszystko się reguluje, a owulacja jest bardziej intensywna. Oprócz tego, ziółka też zmniejszają bóle menstruacyjne. Czym leczyć naturę jak nie naturą. :-) Powodzonka

    9ltfu6bdv4t6go6c.png

    ff1d6de0ddd1efa7c7b09089c73ba48b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ