X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Długie cykle

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • D.o.s.i.a Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) staramy się mężem ma dzidziusia. W maju niestety miałam zabieg łyżeczkowania. Od pierwszej miesiączki po zabiegu moje cykle się wahają od 39-55dni bo tyle trwał najdłuższy. Jest to strasznie uciążliwe i do tego ogranicza nam możliwość zajścia w ciążę bo wiąże się to z rzadszymi owulacjami. Zeszły cykl trwał 54dni, dziś dostałam okres i cykl skończył się na 39 dniach. Ma któraś podobnie?

  • Landrynka25 Przyjaciółka
    Postów: 212 46

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D.o.s.i.a wrote:
    Hej dziewczyny ;) staramy się mężem ma dzidziusia. W maju niestety miałam zabieg łyżeczkowania. Od pierwszej miesiączki po zabiegu moje cykle się wahają od 39-55dni bo tyle trwał najdłuższy. Jest to strasznie uciążliwe i do tego ogranicza nam możliwość zajścia w ciążę bo wiąże się to z rzadszymi owulacjami. Zeszły cykl trwał 54dni, dziś dostałam okres i cykl skończył się na 39 dniach. Ma któraś podobnie?
    Witaj ja też po zabiegu lyzeczkowania mam istny haos z cyklami a to już prawie 3 lata 😳 . Po zabiegu zaczęłam suplementowac ovarin który trochę mi poprawić cykl z 50 dni na 34dni z owulacja. Później odstawiłam i znów wróciły długie 🤷‍♀️ więc zaczęłam znów brać ale już bez efektów. Teraz znów długie cykle mój poprzedni wynosił 78dni

  • D.o.s.i.a Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej no to rzeczywiście długo. Ja w lipcu dostałam zielone światło na staranie się (zabieg był z końcem maja). No ale tak jak już pisałam nic z tego A to wszystko przez te długie cykle. Dziś dostałam okres po 39 dniowym cyklu i mam nadzieję że się uda tym razem. Owulacje mam bo progesteron na 7dpo to potwierdza. Ostatnio też nawet na usg ginekolog zobaczył że owulacja była także nie wiem co jest nie tak :( badanie nasienia suuuper, wszystko w najlepszym porządku A ciąży dalej brak :(

  • Landrynka25 Przyjaciółka
    Postów: 212 46

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bierzesz coś na wydzieline?

  • D.o.s.i.a Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka25 wrote:
    A bierzesz coś na wydzieline?
    Ja na ten moment biorę zioła ojca sroki, wiesiołek, dong quai od skończenia okresu do ostatniego dnia przed kolejnym okresem i kwas foliowy. A Ty?

  • Landrynka25 Przyjaciółka
    Postów: 212 46

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D.o.s.i.a wrote:
    Ja na ten moment biorę zioła ojca sroki, wiesiołek, dong quai od skończenia okresu do ostatniego dnia przed kolejnym okresem i kwas foliowy. A Ty?
    Ja też biorę dong quai ale tylko do owu😊 jeszcze biorę Macę i pregna start i jestem pierwszy cykl na clostilbegyt 😊

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ