X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów długośc palca w mierzeniu szyjki
Odpowiedz

długośc palca w mierzeniu szyjki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Cantwait Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, szukałam podobnego tematu, ale nigdzie nie mogłam znaleźć. Dopiero zaczynam moją przygodę z pomiarami i dziś badałam poraz pierwszy szyjke. Zaznaczyłam na wykresie, że jest wysoko osadzona, ale nie mam pojecia czy to jest wysoko czy nisko. Mogłybyście mi powiedzieć mniej-więcej na jakiej wysokości palca powinna znajdować się wysoko/nisko osadzona szyjka? Zaznaczyłam, że moja jest wysoko a więc środkowym palcem mogłam ją dotknąć całą. I w ogóle jak moja szyjka powinna wyglądać pod koniec okresu? Myślałam, że ma być nisko.. Sama już się mieszam, trudne to wszystko. Dziekuję Wam serdecznie za pomoc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak dotykasz to raczej jest średnio położona. Czasem jest tak wysoko, że ledwo się dotyka u mnie.

    Cantwait lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ