X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Dni płodne pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • drobniutka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, mam problem z wyznaczeniem dni płodnych, pomoże mi ktoś??
    pierwszy dzień mojej aktualnej miesiączki to 30 październik i nadal jeszcze mam....... Kiedy i jak to policzyć??

    drobniutka
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 3 listopada 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj,
    Po pierwsze to ile masz lat skarbie? bo zadałas takie pytania, ze dziwi mnie to, że jestes na stronce dla starających sie/przygotowujących sie do staran skoro nie masz podstawowej wiedzy, ale Oki nie chce byc uszczypliwa wiec postaram sie odpowiedziec na nurtujące Cie pytania.
    1. Przestudiuj dokładnie baze wiedzy z ovufriend.pl (trzecia zakładka) Mnóstwo informacji, które powinny rozwiac Twoje wątpliwości.
    2. Obserwuj swoje ciało! i sygnały jakie Ci wysyła, czyli:
    - codziennie badaj śluz (określ jaki jest danego dnia (lepki, gesty(niepłodny); przezroczysty, rozciagliwy; wodnisty(płodny))
    - dodatkowo zwróc uwage na symptomy około dni płodnych- np.wzrost libido, pobolewanie podbrzusza itp)
    - kazdego dnia o stałej porze mierz temperature ciała termometrem elektronicznym owulacyjnym (najlepiej w pochwie) Da ci to obraz tego jak wszystko przebiega
    - poziom hard: badaj szyjke macicy
    Dopiero wtedy zobaczysz mniej wiecej kiedy wypadają ci dni płodne i niepłodne.
    Powodzenia

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ