X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Duże wahania temperatur w fazie lutealnej
Odpowiedz

Duże wahania temperatur w fazie lutealnej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 25 marca 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część wszystkim :) To mój pierwszy wykres na ovufriendzie i mam nadzieję, że ostatni, hehe :)

    Czy którakolwiek z was ma też takie wahania temperatury w fazie lutealnej? Zwykle po prostu mam duże wahnięcia, ale w tym cyklu temperatura spadła mi aż poniżej linii wyższych temperatur... Czy mimo to mogę liczyć na udane testowanie pod koniec cyklu? Czytałam, że to może świadczyć o wysokiej prolaktynie. Miałam iść pierwszy raz na badanie w tą środę (TSH, prl, testosterna i androstendion), ale jak na złość złapałam wczoraj wieczorem przeziębienie :/ Na szczęście tylko mnie gardło pobolewa i mam lekki katar. A to mój wykres: https://ovufriend.pl/graph/7f657dbd46dd728429fd0fb81ca8cb46

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2013, 13:06

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • kaloryferka Koleżanka
    Postów: 48 107

    Wysłany: 25 marca 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh, mój wykres w tym cyklu też wygląda jakoś...inaczej. Są gigantyczne skoki temperatur, co wcześniej raczej się nie zdarzało. Fakt mam podwyższona prolaktynę (Bromergon już na mnie czeka), ale wcześniej aż tak drastycznie nie było. Zastanawiam się cóż to może być...

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 25 marca 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno stres wpływa na wysokość prolaktyny. Może ostatnie dni były dla ciebie bardzo stresujące.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ