X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dużo śluzu rozciągliwego w trakcie miesiączki
Odpowiedz

Dużo śluzu rozciągliwego w trakcie miesiączki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, szukalam takiego lub podobnego tematu,lecz nie zabardzo wiedzialam gdzie moj przypadek umiescic,dlatego zalozylam nowy..otoz moj problem jest taki,ze nie wiem co sie stalo.Dziś rano po raz pierwszy w życiu zdarzyła mi sie taka sytuacja, że dosłownie przemokły mi majtki! Po prostu lalo sie zemnie bardzo duzo wodnistego śluzu..no jakbym sie posikala :/Nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło, dzis powinnam dostac @.. Wie ktos z was co to moze oznaczac ? z gory dziekuje za odpowiedz.

  • Kamyk1989 Ekspertka
    Postów: 149 194

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze mówiąc to nie wiem. Ale ja też mam problem ze śluzem.. Nawet nie wiem jak go teraz określić... Ni to lepki ni o wodnisty... To jest połączenie tych dwóch śluzów. I nie wiem co o tym myśleć... Na wykresie zaznaczam wodnisty bo dwa razy dziennie mam wrażenie jakbym się posikała- tak leci. A tak poza tym to jest go mało i przypomina śluz lepki. Ktoś może mi pomóc?

  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 28 maja 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to nie mam sluzu wogole, musze sobie go "wygrzebac".Jakie macie metody na sluz ?
    Ja pije siemie lniane.

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxima ja od dwóch cykli łykam olej z wiesiołka, ale jakoś nie widzę poprawy :)

  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez łykam olej z wiesiołka - zaczęłam od tego cyklu i sluz dość fajny jest, mysle ze wiesiolek go poprawil bo zawsze ciężko mi było zaobserwować u siebie jakikolwiek ;)

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostalam wlasnie przepis na siemie jak parzyc. Od jutra zaczynam.
    NAMIDA sprobuj z simiem lnianym.
    SZARA MYSZKA to pisz jak tam dalej bedzie. Jestem ciekawa z wiesiolkiem.

    Ja dzisiaj mialam taki kremowo-wodnisty. Jak mam to zapisac ?

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 29 maja 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxima wrote:
    Dostalam wlasnie przepis na siemie jak parzyc. Od jutra zaczynam.
    NAMIDA sprobuj z simiem lnianym.
    SZARA MYSZKA to pisz jak tam dalej bedzie. Jestem ciekawa z wiesiolkiem.

    Ja dzisiaj mialam taki kremowo-wodnisty. Jak mam to zapisac ?

    zapisz ten lepszej jakości - czyli wodnisty :)

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś siemie lniane na poprawę włosów piłam. Śluzu mi co prawda nie poprawiło ale włosy miałam, jak marzenie :D Błyszczące, mocne i szybko rosły :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :-) mam do Was pytanie :-) a może już któraś z Was miała podobnie:-) a mianowicie dostałam dzisiaj miesiączkę w prawidłowym terminie tylko , że jest to raczej dużo śluzu połączonego z jasną krwią. Dodam , że nigdy tak nie miałam..Wiem , że przed @@ może być śluz dobrej jakości ale w trakcie ??? to normalne???.Robiłam test wyszedł negatywny:-( więc nie wiem ....

  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj sluz w tym cyklu warjuje. W sobote mialam kremowo, wodnisty z domieszka malego rozciagliwego gluta.

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • Milagros Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam....
    ja ostatnio tak mialam..... mega rozciagliwy sluz i potem @ razem z tym sluzem....
    skonczylo sie tak, ze okres przyszedl po 15dniach. tak jakby sama druga faza byla, nawet clo nie ruszylo nic w tym cyklu....
    ale bralam raz clo, raz anty na miesiac i potem skutki....
    ale to byl jakis wyjatek, ze taki krotki cykl.
    przewaznie taki sluz zwiastuje u mnie @.... takze to normalne bo spada progesteron...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też pierwszy raz dopiero tak miałam i dlatego mnie zaniepokoiło to:-)

  • Drica78 Koleżanka
    Postów: 96 18

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ratunku
    Nie wiem chyba moj śluz wogole nie istnieje lub ....
    Dzis niby przypadają mi dni płodne ?! Staram sie od 5 mies o dzidzie i wogole nie widziałam śluzu rozciągniętego jak jajko kurze ... Jest on zawsze biały raz gesty raz rzadki ale nigdy przezroczysty .. Jem drugi cykl wiesiołek i musze powiedziec w tym mies chociaż widzę różnice w konsystencji bo dzis mam rzadki i rozciągliwy ( ale nie do przesady)! Bo poprzednio był ciagle biały jak krem !!! K... Mac o co chodzi .... Badania mam zrobione podstawowe jestem zdrowa facet po badaniach tez zdrowy cos czuje ze ze śluzem sa cyrki !!! Czy któraś tak miała ???

    Ferrari
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 24 października 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy Wy też podczas @ obserwujecie śluz rozciągliwy? To chyba niemożliwe żeby już był śluz płodny? Czy któraś z Was tak ma, tzn krew z rozciągliwym śluzem ,a owulacja później tak jak to powinno być ? Nie wiem już co myśleć...

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • blackkkwhisky Autorytet
    Postów: 325 219

    Wysłany: 25 października 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda wrote:
    Dziewczyny, czy Wy też podczas @ obserwujecie śluz rozciągliwy? To chyba niemożliwe żeby już był śluz płodny? Czy któraś z Was tak ma, tzn krew z rozciągliwym śluzem ,a owulacja później tak jak to powinno być ? Nie wiem już co myśleć...

    Witam ja tez tak mam od zawsze , nwm z czego to wynika , kiedyś znajoma mi mówiła że to przez zmiany w błonie śluzowej podczas cyklu i to nic złego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 17:19

    09.12.2016 jesteś na świecie córeczko ❤️
    23.01.2019 8 tc aniołek :,(
    14.10.2020 CB
    29.03 są 2 kreski
    29.04 szok! 2 ❤️
    20.05 jeden z zarodków obumarł :( oby ten drugi był silny
    22.07 czekamy na Maksymiliana ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ