X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Duzy wzrost temperatury na wykresie
Odpowiedz

Duzy wzrost temperatury na wykresie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Betka1986 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 13 listopada 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ;-) najwysza temp przed owulka miałam 36.43 od 14 DC do 17 DC podskocyla od 36.63 do 36.85. Nie nam doświadczenia w interpretacji wyniku ale czytała że powinna wzrosnąć o 0.2 więc skąd taki wzrost? Mam pco, to mój trzeci cykl z clo. W 11 DC pęcherzyk miała 24 mm i był zastrzyk. Będę wdzięczna za odpowiedź. Owulka była na pewno bonwczoraj byłam na USG i jest wielkie ciałko żółte widoczne.

  • Paulka123 Autorytet
    Postów: 840 884

    Wysłany: 17 listopada 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w tym cyklu najniższa temp. 35,9 a najwyższa 37:-) grunt żeby można było odróżnić fazę niskich temp. Od fazy wysokich temp. Problem by był gdybyś miała Himalaje /\/\/\. :-)

    Alicja- nasza księżniczka :) ur. 5.08.2016
    Leszek- mały zbój ur. 13.12.2017
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ