X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dziwna miesiączka :(
Odpowiedz

Dziwna miesiączka :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • elucha Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 26 października 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Od urodzenia synka mam 3-4 dniowe miesiączki. Pierwszy dzień bolesny, ale da się wytrzymać. Następne 2-3 dni praktycznie bezbolesne. Krwawienie normalne.
    We wrześniu zaczęliśmy starania o dzidziusia i nie dość, że cykl mi się rozregulował - zamiast 28 dni, wrześniowy cykl trwał 33 dni, a wczoraj skończył się cykl 25 dniowy. Najbardziej mnie niepokoi jednak to, że wczoraj zaczął się okres, a dzisiaj nie ma już żadnego krwawienia, tylko na papierze toaletowym przy podcieraniu widać odrobinę brązowo - czerwonego śluzu.
    Co to może oznaczać? Denerwuję się, a do ginekologa dopiero jutro się umówię :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zrobiłaś test ciążowy ?

  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 26 października 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elucha,
    ja też mam od niedawna takie cykle.
    1 dzień krwawienia a później brązowe plamienie+śluz.
    Byłam u gina i okazało się, że są bezowulacyjne i m.in. stąd taka właśnie miesiączka.

    uwo93e3kxvexoenv.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ