X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

dziwna szyjka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy któraś z Was miala moze tak ze po dniach plodnych szyjka byla caly czas wysoko? otóż od momentu kiedy mialam dni plodne szyjke mialam wysoko otwarta i miękką. Potem odrazu ciut sie obnizyla stwardniala i jakby cala przykryla sluzem i zamknela. Dzis mam 27dzien cyklu i jest nadal wysoko twarda i zamknieta (dodatkowo jakos dziwnie obrócona). wiecie moze czemu tak sie dzieje?

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szukalam na forum odp na to pytanie ale nic nie znalazłam, wiec jesli nie zauwazylam i sie powtarzam to przepraszam :)

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, moja szyjka jest zawsze wysoko, obniza sie godz przed @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie, u mnie za to cos nie tak bo po owu byla miekka i nisko nic z tego nie rozumiem , tak to jeszcze nie mialam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ