X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dziwne miesiączki, co może mi być?
Odpowiedz

Dziwne miesiączki, co może mi być?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • joolz Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 3 września 2020, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam nadzieję, że w dobrym miejscu umieściłam post i że choć trochę mnie uspokoicie.
    Zacznę od tego, że od jakiegoś czasu mam inne niż wcześniej miesiączki. BARDZO bolesne, zazwyczaj względnie regularne, czasami zdarzały się dziwactwa w stylu czterodniowe krwawienie i przesunięcie cyklu, ale przymykałam na to oko. W sierpniu krwawiłam przez dwanaście dni (wcześniej przez jakiś czas nie było współżycia). Byłam z chłopakiem 23go, zabezpieczeni prezerwatywą + nie bawiliśmy się długo, oczywiście nie doszło do wytrysku we mnie.
    Aplikacja kalendarzykowa mnie nagli, że okres mi się spóźnia, a ja mam wrażenie, że mam okres bez krwawienia. Już trzeci dzień odczuwam lekki, tępy ból brzucha. Mam wodnisty śluz. W pochwie czuję dyskomfort, wybadałam twarde wybrzuszenie na przedniej ściance, dosyć głęboko.
    Do lekarza mam termin dopiero na poniedziałek, nie umiem się jednak uspokoić. Już wolałabym ten mój nieznośnie bolesny okres od czegoś takiego :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2020, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2020, 16:03

    joolz lubi tę wiadomość

  • Limosa Autorytet
    Postów: 1346 554

    Wysłany: 26 grudnia 2020, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co powiedział lekarz? Co to za zgrubienie?

    3jgx90bvoj1fla1b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ