X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dziwne objawy płodności
Odpowiedz

Dziwne objawy płodności

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Nie obserwuje jakoś mega mojego cyklu, raczej staram się zmierzyć rano tempkę i sprawdzić śluz parę razy jednak nie zapisuję tego mego skrupulatnie.

    Ten cykl zaczął się 27 lipca. 31 skończyła się @ i następnie około 6 sierpnia pojawił sie płodny śluz - a tak mi się wydaje przynajmniej, bo był lepki, rozciągliwy , śliski i przezroczysty (byl yo jednak jeden strzał wieczorem).

    Owulacja teoretycznie powinna być 13 sierpnia czyli miony poniedziałek. Dzisiaj jest czwartek i temperatura do dzisiaj ne podskoczyła - kręci się koło 36,3-36,
    5. W poprzednim cyklu dochodziło nawet do 37,1.

    Pobolewają mnie jajniki w tym tygodniu więc uznałam, że może to owulacja jednak nie spina się to z płodnym sluzem - na chwilę obecną śluz mam biały, jest go sporo jednak raz się ciągnie (nie tak bardzo jak ten z 6 sierpnia) a raz jest kremowy.


    Co to może oznaczac? Owulacja była/będzie/ czy to może cykl bezowulacyjny?
    Planowana miesiączka powinna wystąpić 27 sierpnia.

  • wusia Koleżanka
    Postów: 95 12

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co czytałam to skok temperatury nie musi być koniecznie do 37, zależy jaką miałaś wyjściową. Ja mierzę w ustach, zazwyczaj mam 35,8-36 a w owulacje 36,4-36,7 a więc jest skok o średnio 0,4. Musi być przynajmniej 0,2 stopnia skoku.


    Mogłaś mieć owulacje. Skok temperatury może wystąpić po śluzie płodnym, nie w tym samym czasie

    3 cs o I myszkę
    PCOS
    Długie nieregularne cykle, faza lutealna 12-14 dni.
    Tsh 0,895 norma 0,350-4,94
    Ft3 2,75 norma 1,71-3,71
    Fr4 1,04 norma 0,7-1,47
    Fsh 4,96 norma 3,03-8,08
    Lh 9,74 norma 1,8-11,78
    Estradiol 35 norma 21-251
    Prolaktyna 12,33 norma 1,2-29,93
    Testosteron robiłam rok temu- w normie
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wusia wrote:
    Z tego co czytałam to skok temperatury nie musi być koniecznie do 37, zależy jaką miałaś wyjściową. Ja mierzę w ustach, zazwyczaj mam 35,8-36 a w owulacje 36,4-36,7 a więc jest skok o średnio 0,4. Musi być przynajmniej 0,2 stopnia skoku.


    Mogłaś mieć owulacje. Skok temperatury może wystąpić po śluzie płodnym, nie w tym samym czasie


    Super, dziękuję Ci za odpowiedź.

    jednocześnie nadal bolą mnie jajniki, a śluz płodny pojawił się 3 razy już w tym cyklu... głupieję już totalnie

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother_to_be wrote:
    Super, dziękuję Ci za odpowiedź.

    jednocześnie nadal bolą mnie jajniki, a śluz płodny pojawił się 3 razy już w tym cyklu... głupieję już totalnie

    Może organizm przygotowuje się do owulacji ale ona nie występuje i dlatego po jakimś czasie organizm próbuje jeszcze raz i stąd płodny śluz drugi i kolejny raz?

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach nie wiem sama.. Przejdę się dzisiaj na TSH, bo na początku roku miałam wysoko około 4

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ