X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Dziwne temperatury

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dobraok Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 13 listopada 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Proszę Was o pomoc, czy według wykresu nie mam owu?

    https://ovufriend.pl/graph/c881b3fd43a2631feeb6740290f3d1a6

  • Betka1986 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 13 listopada 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według mnie nie było, ale to też jest różnie. Trzeba pamiętać że na zmianę temperatury wpływa wiele czynników. Pytanie też czy był to pierwszy taki wykres? Cykle bezowulacyjne zdarzają się nawet przy braku problemów hormonalnych czy innych

  • dobraok Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 13 listopada 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy cykl mierzę temperaturę, a niby jest skok o dwie kreski... Wiec nie rozumiem...
    Robilam test owu i wyszedł pozytywny, bolą mnie sutki, podbrzusze, trochę mnie to niepokoi.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ