X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dziwny cykl, bardzo proszę o pomoc/porady
Odpowiedz

Dziwny cykl, bardzo proszę o pomoc/porady

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 11 września 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!
    Postaram sie krótko i na temat opisać problem.
    Zawsze przed miesiączką około tydzień wcześniej zaczynały mnie boleć piersi, jedynie przy fazie nadczynności tarczycy bolały już od owulki. Teraz się w miarę unormowalo i znów zaczęły boleć tydzień przed. W aktualnyn cyklu trzy pierwsze dni bolue były dość mocne, natomiast od 4 dnia temperatura poszła w górę i piersi prawie w ogole nie bolały. Dziś przy drugim z rzędu spadku temperatury piersi przestaly mnie kompletnie boleć. Dzis mija ósmy dzień od początku bólu. Dodam, ze ból ustepowal zawsze wraz z początkiem krwawienia miesięcznego. A co do krwawienia - 3 dni temu i przez kolejne dwa dni aż do wczoraj mialam mikroskopijne plamienia, takie, ze gdyby noe względy higieniczne moglabym nosić caly dzien jedną wkładkę a i tak ledwo ze ledwo bylaby zabrudzona. Dziś czysto! Kompletnie nic nie ma na wkładce. Zrozumialabym plamienie jakies i w koncu okres, ale nie ma ani tego, ani tego.
    Dziś mam okolo 12-14 dpo, tak myślę. Wykonałam już dwa testy, jeden w sobotę, dzis drugi. Oba negatywne.
    Czy któraś z Was miała taki problem dziwny z piersiami? Czy może to ciąża a o dziwo jeszcze jej testy nie wykryły?
    Mam początki Hashimoto, ale ostatnie wyniki były dobre.
    Plamienia mialam moze z 3 razy w zyciu przed @, ale bylo to na zasadzie takiej, ze wieczorem papier juz byl zabrudzony przy podcieraniu, a rano juz pojawiał sie okres.
    A dodatkowo dziś rano zauważyłam przy podcieraniu piekny, szklisty,przejrzysty śluz, jakbym miała miec owulacje.
    Czy któraś coś poradzi? Dlaczego tak może się dziać? Pierwszy raz jestem w tak dziwnej sytuacji.
    Wykres mam udostepniony, moze jakies fachowe oko cos wychwyci ;)
    Proszę i dziękuję za wszelką pomoc!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2017, 16:09

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 11 września 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli masz śluz płodny pod koniec cyklu to niestety jest to zwiastun @ najczęściej.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 11 września 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja już na nią czekam, tylko zastanawiam się co może być przyczyną takiego dziwnego cyklu? Czy to np.TSH mogło wzrosnąć i stąd jest tak dziwnie?

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 11 września 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia co mogło być przyczyną. Ja bardzo często mam tak, że 2-3 dni przed @ mam plamienie, a potem do @ już nic i tylko śluzu mam dużo też takiego płodnego. Tylko, że mnie do tego raczej mocno bolą piersi. Prolaktynę mam w porządku, TSH niby też, chociaż ostatnio trochę urosło. Nie wiem z czym to jest związane.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 12 września 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dzięki, będę w takim razie drążyć temat u lekarza.

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ