X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

dziwny skok

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • emileczka87 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co sądzicie o wykresie?

    https://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2014, 11:53

    emileczka87
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgaduję - termometr elektroniczny z jednym miejscem po przecinku?

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • emileczka87 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    termometr rtęciowy a macie jakis termometr do polecenia

    emileczka87
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kobitki, nie znam się ,także chcę się doradzić, co może być przyczyną tego dziwnego spadku w 4 i 5 dpo ? Do tego w 5 dpo zaobserwowałam najpierw pomarańczowy ,a później różowy śluz ,jakby kremowy zabarwiony na jasnoróżowo krwią. W żaden kolejny dzień to sie już nie powtórzyło. Może to jakieś zaburzenia hormonalne? Jakiw badania ewentualnie zrobić? Dodam ,że nigdy tak nie miałam zawsze po owulce następowal skok i temperatura była wysoka aż do okolic @, będę wdzięczna za pomoc pozdrawiam !

    3f87244cf78dcdd364fc2a60d456da0e.png

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    To nie jest skok np. z 36,7 na 36,8 tylko już na 36,9 więc pozostaje czekać na dzisiejszą temp.
    To jest skok jeśli wystepuje po szczycie śluz i 6 wczesniejszych temp. jest niższych.
    Skok jest już jak temp. wzrośnie o 0,05 st. (oczywiście przy spełnionych warunkach dot. skoku) a nie musi o 0,2 to nie tak działa :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda wrote:
    hej Kobitki, nie znam się ,także chcę się doradzić, co może być przyczyną tego dziwnego spadku w 4 i 5 dpo ?
    Nie masz żadnego spadku temp. i w związku z tym nie masz sie czym zamartwiać :)
    Spadek jest wtedy jak temp. zejdzie na co najmniej 2 dni poniżej linii podstawowej (OF tej linii nie wyznacza) a u Ciebie nie ma takiego zjawiska :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emileczka87 wrote:
    termometr rtęciowy a macie jakis termometr do polecenia
    Może być rtęciowy ( ja kilka lat tylko takiego używałam) ale zwracaj uwage na to czy słupek rtęci jest pomiędzy kreskami. Jak leży pomiędzy to zaznaczaj że np. temp. jest 36,55 a nie 36,5 :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa chodzilo mi o to ,że w fl nigdy nie miałam tak ,żeby temperatura spadła mi aż tyle, zawsze przez 14 dni utrzymywała się wysoko, a tym razem spadła sporo i przy tym miałam dziwny różowy śluz...chyba cos musiało się jednak dziać

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ