X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dziwny śluz i szyjka macicy
Odpowiedz

Dziwny śluz i szyjka macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Madzigaw88 Znajoma
    Postów: 30 5

    Wysłany: 12 listopada 2023, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny może któraś z was tak miała bardzoooo dużo rozciągliwego śluzu przezroczystego z nitkami krwi w okresie płodnym a dokładniej miałam tak w 12 i 13 DC testy owulacyjne :pozytywny w 12 DC stosunek 12 i 13 DC i od tego dnia cały czas rozciągliwy ale kremowy i mętny z domieszką przezroczystego jak smarki z nosa 🙈🙈🙈 a dzisiaj dalej smarkowaty ale znów z nitkami krwi 🤷🤷🤷😩😩😩
    Pół roku starania o 2 dzidzi i nic a 2 lata temu wystarczył 1 dzień totalna wpadka i mamy 1,5 roczną córcię a jak chcemy to o figa z makiem
    I tam moja szyjka o 12 DC cały czas wysoko Miękka i otwarta jak by a dzisiaj mam 16 DC .... skończyła pół roku temu 35 lat i mam wrażenie że mój organizm robi sobie ze mnie jaja no i mała sporadycznie ale ciągnie cyca
    🙈
    Któraś z was tak miał zwiastowało to jak w moim przypadku wreszcie CIĄŻĘ 😄😄😄

    Kocham być mamą 🥰
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 737 833

    Wysłany: 12 listopada 2023, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mierzysz może temperaturę? Jeśli po ovu utrzymywałaby się wysoko to mogłoby sugerować że udało się. Warto obserwować tempke i śluz. Twoje objawy w tej chwili występowały u mnie a w ciąży nie byłam.

    Baby #1 Wrzesień 2024

    preg.png
  • Madzigaw88 Znajoma
    Postów: 30 5

    Wysłany: 14 listopada 2023, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obserwuje właśnie 😄
    Temperatura niby po owu był skok a śluz dzisiaj sucho prawie na wiór 🙈 szyjkę mam średnio położoną niby twardą ale jakaś taka prawie zrównana jak przy owu wydaje mi się jak by była wielka....byle by to nic poważnego 😭😭😭

    Kocham być mamą 🥰
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 737 833

    Wysłany: 16 listopada 2023, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzigaw88 wrote:
    Obserwuje właśnie 😄
    Temperatura niby po owu był skok a śluz dzisiaj sucho prawie na wiór 🙈 szyjkę mam średnio położoną niby twardą ale jakaś taka prawie zrównana jak przy owu wydaje mi się jak by była wielka....byle by to nic poważnego 😭😭😭
    Zerknij na mój udostępniony wykres - mój też jakiś dziwny i apka wpisała mi owulację a nie było jej na pewno. Głupieje człowiek

    Baby #1 Wrzesień 2024

    preg.png
  • Madzigaw88 Znajoma
    Postów: 30 5

    Wysłany: 17 listopada 2023, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi niby test owu wyszedł pozytywny 12dc a 13 byłam u gina potwierdził że owu wystąpi lada chwila ☺️
    Dzisiaj mam 21dc( niby 8dpo) od 18dc szyjka się zamknęła
    Teraz jest wysoko twardą i zamknięta ale sucho mam na wiór 🙈 a jak uda mi się coś zagarnąć śluzu to jest jak mleko zmieszany z przezroczystym bardzo gesty i ciągnący jak płodny
    Nie wiem czy to też nie skutek przyjmowania duphastonu 😩

    Kocham być mamą 🥰
  • Madzigaw88 Znajoma
    Postów: 30 5

    Wysłany: 17 listopada 2023, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy może jednak z wielką nadzieją ciąży 🥺🥺😉

    Kocham być mamą 🥰
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 737 833

    Wysłany: 18 listopada 2023, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzigaw to czekamy do przyszłego tygodnia na testowanie?✊🏼😎

    Baby #1 Wrzesień 2024

    preg.png
  • Madzigaw88 Znajoma
    Postów: 30 5

    Wysłany: 4 grudnia 2023, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z testu nici 22.11 przybyła wredna 🐵 😭😭😭
    22.11 zaczęłam nowy cykl i już jest dziwny 🤷🤷🤷
    W ubiegłym miała 11dc śluz płodny wodnisty 12 i 13dc był idealnie rozciągliwy było go dużo jeśli śluz można uznać za piękny i idealny to tamten był 😄
    a teraz w tym cyklu od 11dc jest śluz dopiero jak go wygmeram 🙈😂 niby się ciągnie ale jest mleczno- przezroczysty i teraz to już zgłupiałam pod jaki śluz taki występek przypisać czy to wogule płodny śluz jest czy znów jakieś anomalie 🤷🤷🤷
    Według apki jutro powinna być owu
    Mierzę temperaturę ale od soboty wieczorem dopadła mnie, mężai starszego syna jelitówka ☹️ ( jak nie urok to sra..) i dzisiaj rano stan podgorączkowy a według apki jutro powinna być owu 🤷🤷🤷 chyba pierdutne te wszystkie objawy i zapisy w apce i będę mieć wolną głowę na święta i będzie mniej bolalo jak znów nic z tego nie będzie a tak będę myśleć cały czas czy tak czy nie udało się a jak się nie uda.... choinka popłynie razem ze mną w tonach łez 🙈🤭

    Kocham być mamą 🥰
  • Justinka1986 Ekspertka
    Postów: 124 66

    Wysłany: 7 stycznia, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to trochę intymne pytanie ale jestem tu nowa ;) nie wiem jak sprawdzać szyjkę macicy nie wiem kiedy jest nisko czy wysoko i czy jest krótka czy długa :( a chciałabym bardzo móc to dodawać :/ możecie mi coś doradzić ?

    preg.png
    Justyna 38 lat Bartosz 35 lat Nadia 3,5 roku- starania ponad dwa lata
    AMH -072
    II kreseczki - 11.01.2024 - prawie 2 lata starań (stymulacja lametta)
    Beta 11.01.2024 - 54 Progesteron 49,60
    Beta 13.01 -155 Progesteron 56
    Beta 15.01 377 Progesterin 58,6
    Odstawienie Duphaston Progesteron 17.01-37,6
    18.01.2024 - wizyta wg kalendarzyka 4w5 wg usg 5w0 widoczny tylko pecherzyk ciązowy 4 mm
    22.01.2024- pęcherzyk ciążowy 7,5mm, pęchezryk żółtkowy 1,7mm i gdzies chyba błąkał się przy nim zarodek ale lekarz nie mógł go nawet uchwycic . Napisał pojedyńczy pęcherzyk ciążowy z echem pęchezryka żółtkowego i zarodka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ