X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dziwny śluz i szyjka macicy
Odpowiedz

Dziwny śluz i szyjka macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Madzigaw88 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 12 listopada 2023, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny może któraś z was tak miała bardzoooo dużo rozciągliwego śluzu przezroczystego z nitkami krwi w okresie płodnym a dokładniej miałam tak w 12 i 13 DC testy owulacyjne :pozytywny w 12 DC stosunek 12 i 13 DC i od tego dnia cały czas rozciągliwy ale kremowy i mętny z domieszką przezroczystego jak smarki z nosa 🙈🙈🙈 a dzisiaj dalej smarkowaty ale znów z nitkami krwi 🤷🤷🤷😩😩😩
    Pół roku starania o 2 dzidzi i nic a 2 lata temu wystarczył 1 dzień totalna wpadka i mamy 1,5 roczną córcię a jak chcemy to o figa z makiem
    I tam moja szyjka o 12 DC cały czas wysoko Miękka i otwarta jak by a dzisiaj mam 16 DC .... skończyła pół roku temu 35 lat i mam wrażenie że mój organizm robi sobie ze mnie jaja no i mała sporadycznie ale ciągnie cyca
    🙈
    Któraś z was tak miał zwiastowało to jak w moim przypadku wreszcie CIĄŻĘ 😄😄😄

    Kocham być mamą 🥰
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 498 562

    Wysłany: 12 listopada 2023, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mierzysz może temperaturę? Jeśli po ovu utrzymywałaby się wysoko to mogłoby sugerować że udało się. Warto obserwować tempke i śluz. Twoje objawy w tej chwili występowały u mnie a w ciąży nie byłam.

    Baby #1 Wrzesień 2024

    preg.png
  • Madzigaw88 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 14 listopada 2023, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obserwuje właśnie 😄
    Temperatura niby po owu był skok a śluz dzisiaj sucho prawie na wiór 🙈 szyjkę mam średnio położoną niby twardą ale jakaś taka prawie zrównana jak przy owu wydaje mi się jak by była wielka....byle by to nic poważnego 😭😭😭

    Kocham być mamą 🥰
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 498 562

    Wysłany: 16 listopada 2023, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzigaw88 wrote:
    Obserwuje właśnie 😄
    Temperatura niby po owu był skok a śluz dzisiaj sucho prawie na wiór 🙈 szyjkę mam średnio położoną niby twardą ale jakaś taka prawie zrównana jak przy owu wydaje mi się jak by była wielka....byle by to nic poważnego 😭😭😭
    Zerknij na mój udostępniony wykres - mój też jakiś dziwny i apka wpisała mi owulację a nie było jej na pewno. Głupieje człowiek

    Baby #1 Wrzesień 2024

    preg.png
  • Madzigaw88 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 17 listopada 2023, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi niby test owu wyszedł pozytywny 12dc a 13 byłam u gina potwierdził że owu wystąpi lada chwila ☺️
    Dzisiaj mam 21dc( niby 8dpo) od 18dc szyjka się zamknęła
    Teraz jest wysoko twardą i zamknięta ale sucho mam na wiór 🙈 a jak uda mi się coś zagarnąć śluzu to jest jak mleko zmieszany z przezroczystym bardzo gesty i ciągnący jak płodny
    Nie wiem czy to też nie skutek przyjmowania duphastonu 😩

    Kocham być mamą 🥰
  • Madzigaw88 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 17 listopada 2023, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy może jednak z wielką nadzieją ciąży 🥺🥺😉

    Kocham być mamą 🥰
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 498 562

    Wysłany: 18 listopada 2023, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzigaw to czekamy do przyszłego tygodnia na testowanie?✊🏼😎

    Baby #1 Wrzesień 2024

    preg.png
  • Madzigaw88 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 4 grudnia 2023, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z testu nici 22.11 przybyła wredna 🐵 😭😭😭
    22.11 zaczęłam nowy cykl i już jest dziwny 🤷🤷🤷
    W ubiegłym miała 11dc śluz płodny wodnisty 12 i 13dc był idealnie rozciągliwy było go dużo jeśli śluz można uznać za piękny i idealny to tamten był 😄
    a teraz w tym cyklu od 11dc jest śluz dopiero jak go wygmeram 🙈😂 niby się ciągnie ale jest mleczno- przezroczysty i teraz to już zgłupiałam pod jaki śluz taki występek przypisać czy to wogule płodny śluz jest czy znów jakieś anomalie 🤷🤷🤷
    Według apki jutro powinna być owu
    Mierzę temperaturę ale od soboty wieczorem dopadła mnie, mężai starszego syna jelitówka ☹️ ( jak nie urok to sra..) i dzisiaj rano stan podgorączkowy a według apki jutro powinna być owu 🤷🤷🤷 chyba pierdutne te wszystkie objawy i zapisy w apce i będę mieć wolną głowę na święta i będzie mniej bolalo jak znów nic z tego nie będzie a tak będę myśleć cały czas czy tak czy nie udało się a jak się nie uda.... choinka popłynie razem ze mną w tonach łez 🙈🤭

    Kocham być mamą 🥰
  • Justinka1986 Ekspertka
    Postów: 124 66

    Wysłany: 7 stycznia, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to trochę intymne pytanie ale jestem tu nowa ;) nie wiem jak sprawdzać szyjkę macicy nie wiem kiedy jest nisko czy wysoko i czy jest krótka czy długa :( a chciałabym bardzo móc to dodawać :/ możecie mi coś doradzić ?

    preg.png
    Justyna 38 lat Bartosz 35 lat Nadia 3,5 roku- starania ponad dwa lata
    AMH -072
    II kreseczki - 11.01.2024 - prawie 2 lata starań (stymulacja lametta)
    Beta 11.01.2024 - 54 Progesteron 49,60
    Beta 13.01 -155 Progesteron 56
    Beta 15.01 377 Progesterin 58,6
    Odstawienie Duphaston Progesteron 17.01-37,6
    18.01.2024 - wizyta wg kalendarzyka 4w5 wg usg 5w0 widoczny tylko pecherzyk ciązowy 4 mm
    22.01.2024- pęcherzyk ciążowy 7,5mm, pęchezryk żółtkowy 1,7mm i gdzies chyba błąkał się przy nim zarodek ale lekarz nie mógł go nawet uchwycic . Napisał pojedyńczy pęcherzyk ciążowy z echem pęchezryka żółtkowego i zarodka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ