X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów dziwny wykres i brak okresu - prosba o pomoc w interpretacji
Odpowiedz

dziwny wykres i brak okresu - prosba o pomoc w interpretacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PaniMisiowa Znajoma
    Postów: 24 6

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy moze ktoras z Was orientuje sie co moze byc przyczyna? Okres spoznia sie jak nigdy (wczesniejsze cykle to srednio 28 dni), poza tym wykres jest troszke niemiarodajny gdyz jest na nim sporo "pustych kolek" moze to, ze powaznie chorowalam na tarczyce ma cos z tym wspolnego? A moze fakt, ze w tym miesiacu bralam furagine na pecherz? (znalazlam info w necie, ze moze ona opozniac okres) Tak czy inaczej zastanawia mnie brak okresu i nie wiem czy czekac na niego czy pedzic do lekarza? Prosze o jakiekolwiek sugestie bo zaczynam sie powaznie martwic :(

  • Kulka41 Autorytet
    Postów: 438 207

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tarczyca może mieć coś z tym wspólnego. A czy dobrze widzę, że od kilku dni masz plamienia?

    relganli1r5x4qbq.png
    Aniołek 5.02.2013 - 8tc
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To przez leki na tarczyce, one bardzo wpływają na cykl miesiączkowy. Jakie masz tsh???

    mhsvh371pdpt408y.png
  • PaniMisiowa Znajoma
    Postów: 24 6

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka41 wrote:
    Tarczyca może mieć coś z tym wspólnego. A czy dobrze widzę, że od kilku dni masz plamienia?

    Tak, mam plamienia, a wlasciwie w piatek juz sie skonczyly. Wlasnie wybieram sie do gina zeby zobaczyl co sie dzieje.

  • PaniMisiowa Znajoma
    Postów: 24 6

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my dream wrote:
    To przez leki na tarczyce, one bardzo wpływają na cykl miesiączkowy. Jakie masz tsh???

    W grudniu badalam TSH i mam w normie 1,6 a norma to 0,4 - 4,5, T4 to 14,5 przy normach 50 - 60 bodajze?? Leki na tarczyce przestalam brac 1 listopada (to byl lek na nadczynnosc tarczycy, bralam go 17 miesiecy) - endokrynolog kazal odstawic. Choruje na Gravesa - Basedowa. Endo powiedzial, ze wyniki sa OK i mozna sie starac o dziecko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2014, 10:17

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie ze powinnas powtorzyc badania i zrobic je szczegolowe bardziej...ta tempka jest za niska...chyba ze leki ci jeszcze to wyreguluje.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura za niska nie jest To sprawa indywidualna, ja tez takie mam. Tempka nie jest na tyle rozjechana by domniemac, ze owulacja sie nie pojawi. W cyklach bez owu tempka jest mocno zygzakowata, gory i niziny :-). U Ciebie jest stabilna. Takie plamienie to czesto plamienie/krwawienie srod ykliczne, zdarza sie nawet u zdrowych jak ryba kobiet. Ja bym poczekala nawet 2 tyg na skok, jesli nie nadejdzie to trzeba wywolac i nieprzedluzac swojej niepewnosci :-).

    PaniMisiowa lubi tę wiadomość

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ