X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

faza lutealna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maajka29 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znalazłam podobnego tematu więc mam pytanie do kobietek, które obserwują swój cykl dłuższy czas. Jako, że ja obserwuje siebie dopiero od dwóch cykli.

    Czy u Was faza lutealna w każdym cyklu wynosi tyle samo dni ?.czy np w jednym cyklu FL trwa 12,.a w kolejnym 14.? Wszędzie piszą, iż FL dla danej kobiety jest stała, jak to w praktyce wygląda u Was ?

    Majka29
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 12 dni i zawsze było tak samo... maksymalna różnica (stres inne głupotki które na to wpływają) mogą też zasięgać do kilku dni...

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 22

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zawsze czternaście dni według ovu ale mierze dopiero cztery cykle.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jak sprawdzić ile trwa faza lutealna owulka była 13 a cykl mam 26 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2016, 17:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś zmiana owulki na 15 dc

  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 22

    Wysłany: 6 lutego 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faza lutealna to liczba dni od ovu do miesiączki. U mnie na przykład jak ovu była 14dnia cyklu to miesiączka dokładnie za 14 dni.

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 5 marca 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Czy wiecie może czy fl może się zmieniać po odstawieniu antyków? Znaczy się w 1 cyklu po odstawieniu miała 11 dni, dziś w drugim mi mija 13 dzień. Dzięki za odpowiedź :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ