X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Głębokość szyjki macicy
Odpowiedz

Głębokość szyjki macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agga87 Debiutantka
    Postów: 15 12

    Wysłany: 17 grudnia 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy któraś z Was mogłaby mi powiedzieć jak głęboko w pochwie mniej więcej szukać szyjki macicy? Za nic nie mogę jej wymacać - chyba nie sięgam. U wejścia do pochwy (na głębokości około 2cm) mam chropowate zgrubienie ale to chyba nie szyjka? Poza tym nie sięgam głębiej bo ograniczają mnie pozostałe palce które są na zewnątrz - jak układacie dłoń do badania? Udaje mi się włożyć palec do mniej więcej drugiego stawu czyli jakieś 4-5cm. Co robie nie tak?

  • mylola Ekspertka
    Postów: 129 137

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej "macać" w czasie okresu albo tuż po nim, wtedy szyjka jest nisko. Spróbuj kucnąć i wtedy włożyć palce.

    8p3o3e3kdmy2lofu.png
  • NtkaNatka21 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, w czasie okresu jest "tuż za rogiem" ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ