X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Godziny mierzenia temperatury
Odpowiedz

Godziny mierzenia temperatury

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • P91 Znajoma

Wysłany: 4 lipca, 06:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam małe pytanie, otóż codziennie rano o 5.30 mierze i zapisuje temerature. Od paru dni budzę się o 4.10 i łapie drzemkę do 5.30. Teraz moje pytanie... czy ja powinnam temperaturę zmierzyc po przebudzeniu o 4.30 czy może po drzemce o 5.30. Z ciekawości dzisiaj zmierzyłam dwa razy o 4.10 miałam 36,88 , natomiast o 5.30 37,01. Po pierwszej pobudce nie wstaje do toalety ani nic, po prostu staram się dospać do tej 5.30😅

• MałaMiMi Koleżanka

Wysłany: 8 lipca, 20:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobnie jak Ty, ale nie mierze za pierwszym razem tylko staram się dosypiac.

• dominikawa Autorytet

Wysłany: 12 lipca, 13:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym mierzyła raczej normalnie po 5, skoro się nie podnosisz, to raczej samo przebudzenie nie powinno to zaburzyć temp

👰🤵2018
    👩30👨35
    WROCŁAW
    4cs z testami ovu
    długie cykle ok. 37dni

💊 wit. D, wit. C, cynk, magnez, omega,
    kwas foliowy, inozytol
    olej z czarnuszki, siemię lniane
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania i rozwój

W OvuFriend mocno wierzymy, że moc danych może zrewolucjonizować kwestie związane z płodnością i wesprzeć wiele kobiet w poznaniu swojej płodności, szybszym zajściu w ciążę lub wykryciu na wczesnym etapie potencjalnych problemów ze zdrowiem hormonalnym.

CZYTAJ WIĘCEJ