X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Godziny mierzenia temperatury
Odpowiedz

Godziny mierzenia temperatury

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • P91 Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 4 lipca 2022, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam małe pytanie, otóż codziennie rano o 5.30 mierze i zapisuje temerature. Od paru dni budzę się o 4.10 i łapie drzemkę do 5.30. Teraz moje pytanie... czy ja powinnam temperaturę zmierzyc po przebudzeniu o 4.30 czy może po drzemce o 5.30. Z ciekawości dzisiaj zmierzyłam dwa razy o 4.10 miałam 36,88 , natomiast o 5.30 37,01. Po pierwszej pobudce nie wstaje do toalety ani nic, po prostu staram się dospać do tej 5.30😅

  • MałaMiMi Przyjaciółka
    Postów: 312 49

    Wysłany: 8 lipca 2022, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobnie jak Ty, ale nie mierze za pierwszym razem tylko staram się dosypiac.

  • dominikawa Autorytet
    Postów: 641 521

    Wysłany: 12 lipca 2022, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym mierzyła raczej normalnie po 5, skoro się nie podnosisz, to raczej samo przebudzenie nie powinno to zaburzyć temp

    👩30👨35 WROCŁAW
    długie cykle ok. 35dni, 4cs z testami ovu 🍀
    💊 wit. D, wit. C, cynk, omega, kwas foliowy, inozytol

    09.12 13dpo - ⏸️ 🍀
    10.12 beta: 481 mlU/mL
    12.12 beta: 1162 mlU/mL
    21.12 5t5d pęcherzyk ciążowy i żółtkowy 🍀
    03.01 7t4d dzidzia 13mm, bijące pięknie 💙
    24.01 10t6d maluszek 3.9cm, rośnij zdrowo 😍
    09.02 13t2d mały zdrowy tygrys 😀
    28.02 🍀
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ