X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Help!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tuska Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 31 lipca 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny;-)
    Od trzech miesięcy staramy się z mężem o drugie dziecko. 21 lipca zauważyłam u siebie śluz płodny przypominający kurze białko. 24 lipca test owulacyjny pozytywny i ból podbrzusza jak na owulację. Ale martwi mnie temperatura przyznam że wcześniej jej nie mierzyłam ale wczoraj temperatura 36.4 dzisiaj 36.7 w dzień wzrasta do 37.5. jak myślicie czy z taka niska temperatura może się udać zajście w ciążę w tym cyklu?

  • Addka Przyjaciółka
    Postów: 120 66

    Wysłany: 31 lipca 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperaturę trzeba mierzyć regularnie, rano o tej samej porze . W necie mnóstwo „poradników” jak robić to prawidłowo. Raczej nie sugerowałbym się temperatura mierzona w ciągu dnia czy wieczorem , miarodajna jest ta poranna . Może spróbuj mierzyć temperaturę regularnie od pierwszego dnia cyklu, a co do Twojej obawy odnośnie niskich temperatur to spokojnie , dla jednych 36,4 to już temperatura wskazująca na owulacje :D ja np przed owulacja mam 35,09-35,80 a potem po owulacji temperatura wzrasta tylko do max 36,30 :D

    b53fe4642b.png
  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperaturę trzeba mierzyć cały cykl aby móc na jej podstawie wyciągać wnioski. Musisz poznać swój organizm. Najlepiej jest mierzyć temperaturę rano zaraz po przebudzeniu zanim jeszcze wstaniesz z łóżka. Wtedy temperatura jest najbardziej wiarygodna i nie ma sensu mierzyć jej w ciągu dnia. Żeby stwierdzić czy owulacja była musisz wiedzieć jak zmienia się temperatura w całym cyklu. Powodzenia.

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ