X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Hiperprolaktynemia - wykres, proszę o pomoc
Odpowiedz

Hiperprolaktynemia - wykres, proszę o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 18 listopada 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Mam stwierdzoną Hiperprolaktynemie (prolaktyna wysoka, po tabletce również)
    i nie mam typowych objawów typu nieregularne miesiączki lub jej brak, wręcz przeciwnie. Mam regularne cykle 27-29 dni za to cholernie bolesne - Ketanole z ledwością pomagają. Czasem jedynie mam niewielki wyciek z piersi. I mam pytanie, czy ten mój wykres, objawy potwierdzają w 100% występowanie owulacji czy jedynie monitoring może to określić? Słyszałam że przy hiperprolaktynemii nie ma wzrostu temperatury a takowy się pojawia... I co może oznaczać ten spadek w dzisiejszym dniu? Dziękuje za pomoc <3 98f3d805e36feb0672a5bddbf98b58eb.png

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrth666 Twoj wykre wyglada swietnie moim skromnym zdaniem, owulacja piekna, wzrost piekny. Trzymam kciuki za pomyslne zakonczenie!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 26 listopada 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie zawsze przy hiperprolaktynemii są zaburzenia owulacji, w twoim przypadku owulacja występuje a świadczy o tym piękny wzrost temperatury na wykresie.

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ