X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów implantacja zarodka - kontynuacja i inne ważne sprawy :)
Odpowiedz

implantacja zarodka - kontynuacja i inne ważne sprawy :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • atomka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 listopada 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, a może tutaj?

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 14 listopada 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co?:) bo chętnie się przyłączę jeśli to jakiś nowy wątek:)

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • atomka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 listopada 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcemy z dziewczynami z forum kafeterii przenieść wątek na inne forum, bo tam się zawiesza, ale jeszcze nie wiem, gdzie się przeniesiemy.
    Jakbyś była zainteresowana tematem to na razie zapraszam tutaj:

    http://f.kafeteria.pl/temat/f10/implantacja-zarodka-jakie-mialyscie-objawy-kontynuacja-p_6132329

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ