X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Infekcja a śluz... (u mnie i u niego)
Odpowiedz

Infekcja a śluz... (u mnie i u niego)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kokolinek :) Koleżanka
    Postów: 36 1

    Wysłany: 27 lutego 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam takie pytanie, otóż w 6 dzień cyklu (okres już mi się skończył) ale miałam jeszcze takie lekkie plamienie, ale naprawdę niewielkie wybrałam się na basen. Pierwszy raz po okresie, w tak krótkim czasie pojechałam, nie wkładałam tampona ani nic. Po prostu pływałam sobie. Na drugi dzień po wysiłku fizycznym miałam taki dziwny śluz, lepki, na wkładce to było twarde, i taki brązowo-żółty. Ale sobie pomyślałam, że pewnie jeszcze to po okresie jest. Wczoraj kochaliśmy i po stosunku się przeraziłam, bo mój mężczyzna gdy wyciągnął penisa ze mnie, to żołądź miał w taki krosteczki czerwone malutkie. I całego go tak obsypało. Ja się przeraziłam jak to zobaczyłam. Mówił, że może dlatego, ze antybiotyk bierze, ale co to ma wspólnego? Tyle razy się kochaliśmy i nigdy coś takiego się nam nie przydarzyło. Ja na szczęście po tym stosunku nie odczuwałam żadnego pieczenia ani swędzenia w pochwie. Jednak dzisiaj dalej po wysiłku fizycznym, poczułam jakieś takie ciepło chwilowe w pochwie. Po powrocie do domu zobaczyłam na wkładce, dalej tak dużo tego śluzu, takiego żółtawo brązowego, tylko gdy sprawdziłam pod palcem w pochwie, miałam takie strzępki krwi. Zaczęłam się martwić co to może być, może to jest jednak powiązane z tą jego wysypką na penisie? A może to ja będąc na basenie, złapałam jakąś infekcję i przy okazji zaraziłam jego? Dziewczyny jak myślicie, co to może być? On mówi, że dzisiaj dalej utrzymuje mu się to, i strasznie to wygląda. Proszę o jakąś poradę :)

    Dziękuję i pozdrawiam :)

  • wiktoriaa Autorytet
    Postów: 1250 616

    Wysłany: 27 lutego 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) po basenie nie przydarzyło mi się nigdy coś takiego, jednak ostatnio miałam antybiotyk i zrobiła mi się infekcja, miałam takie żółte upławy i bardzo piekło. niestety mój mąż chyba zdążył się zarazić bo wystąpiły u niego podobne krostki jak opisujesz. kup mu maść Clotrimazolum ona jest tania, bez recepty i skuteczna. ja niestety musiałam odwiedzić ginekologa, dostałam leki, mój m mimo, że mu przeszło też dostał 4 tabletki :) pozdrawiam

    syy26iye928jhyb7.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ