X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Interpretacja pierwszego wykresu w ovufriend
Odpowiedz

Interpretacja pierwszego wykresu w ovufriend

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Dopiero zaczynam obserwacje swoich cykli i proszę o pomoc w interpretacji :)
    Ogólnie moje cykle są dosyć nieregularne i raczej długie, jak zinterpretować wykres??
    https://ovufriend.pl/graph/b016d7175efc558c8af5a1f1434c6c5f

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może ktoś pomoże? wydaje mi się że skok temperatury był, ale system nie wyznaczył owulacji? czemu?

  • megiiiii Koleżanka
    Postów: 54 21

    Wysłany: 2 maja 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wyznaczył bo nie masz 3 wyzszych temperatur tzn na tym samym poziomie jak ci skacze temp to po dwóch pomiarach nagle spada musza być trzy wyższe temperatury

    Andiee lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ