X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Jak interpretować wykres?
Odpowiedz

Jak interpretować wykres?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 30 października 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Cześć dziewczyny :) Jestem tu nowa, ale o dziecko staram się o 5 miesięcy. Cykle mam co 28 dni (planowane miesiączka 28.10), ale tym razem @ przyszła z opóźnieniem (dzisiaj - 30.10). Już miałam nadzieję,że się udało, wykres też zapowiadał się obiecująco ( temperatura utrzymuje się powyżej linii podstawowej). Może czegoś nie dostrzegam, źle interpretuje wykres?





    aea81eaaad561a9fc329717f5d1f8e51.png

    Irmina
  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 31 października 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o odpowiedź :)

    Irmina
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 31 października 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to normalne krwawienie ? Czy tylko plamienie ?

  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 1 listopada 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalne krwawienie. Miałam nadzieję, że to będzie tylko plamienie, ale niestety miesiączka. Wcześniej przed @ spadek temperatury był zauważalny chociaż dzień wcześniej.

    Irmina
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ