X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Jak interpretować wynik
Odpowiedz

Jak interpretować wynik

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Wiem ze temat moze nie powinien znajdować się w tym wątku, ale w innym nie ma żadnej odpowiedzi. Liczę wiec na ten.
    Robie testy od 10 cyklu, rano i wieczorem. Na dole wstawiam link do zdjecia. Ostatni i przedostatni test różnią się kreskami, sa 2 różnych firm ponieważ skończyly mi się testy i dlatego tez zrobilam dzisiaj innej firmy, dwa ostatnie testy są z dzisiaj, maja one bardzo różny wynik. Co sadzicie. Jest tu znaczna różnica i nie wiem czy dobrze zinterpretuje wynik. Pozdrawiam
    https://zapodaj.net/71ef1ed76b8ea.jpg.html

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ