X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów jak myslicie kiedy byla wkoncu ta owulacja
Odpowiedz

jak myslicie kiedy byla wkoncu ta owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 2 września 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam takie pytanie odnośnie mojego wykresu . Jak myślicie kiedy była owulacja bo ovufriend trzy razy ja wyznaczal już i sama zglupialam .
    Oto mój wykres :5061f1f2bc58974a55aedc6153a83bd1.png

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • black.devile Autorytet
    Postów: 309 115

    Wysłany: 3 września 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że owulacje mogłaś mieć dzień wcześniej niż wyznaczylo ovufriend. Ja wiem ze mam owulacje dwa dni przed skokiem temp a ovufriend wyznacza wtedy kiedy jest skok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia :) wrote:
    Witam mam takie pytanie odnośnie mojego wykresu . Jak myślicie kiedy była owulacja bo ovufriend trzy razy ja wyznaczal już i sama zglupialam .
    Oto mój wykres :5061f1f2bc58974a55aedc6153a83bd1.png
    wg mnie 19 dc. :)

  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 4 września 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi się tez wydawało ze 19 dc i tak mi też ovufriend zaznaczył i to gruba kreska a teraz przerywana i później .

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zawsze przed skokiem mam spadek a nastepnego dnia spory skok i tak juz sie utrzymuje az do @.wkleilabym moj wykres ale nie umiem :(

  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 4 września 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez nie wiem o co chodzi z tym wklejaniem wykresów :) mam nadzieje ze byłą ta owulacja 19 .. Zobaczymy jak bedzie mial przyjsc @ :)

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 4 września 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam problem z określeniem prawidłowo terminu owulacji...

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stópka wrote:
    Ja tez mam problem z określeniem prawidłowo terminu owulacji...
    owulację wyznacza się samemu tylko teoretycznie,że mogla wystąpić.tylko usg może potwierdzić to na 100%.:)

  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 5 września 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może być skok temp mimo że owulacji nie było?

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia :) wrote:
    A może być skok temp mimo że owulacji nie było?
    sam skok temperatury nie gwarantuje ze owulacja wystapila,tak jak testy owu,żeby to potwierdzić najlepiej pojsc na monitoring cyklu.a oprocz skoku masz jakies objawy?chociaz przy cyklach bezowulacyjnych nie widac na wykresie dwufazowosci cyklu.wedlug NPR po 3 wyzszych temp.poprzedzających 6 nizszych MOZNA SĄDZIĆ, ze owulacja wystapila.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2015, 16:03

  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 5 września 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam PCOS wiec jak mam cykl bezowulacyjny to od razu widać bo temperatura mi skacze jak szalona ... a z objawów to oprócz bólu brzucha, śluzu który się rozciąga lub jest wodnisty to raczej nie mam więcej objawów :)

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie jajniki bardzo bolą czasem az tak ciagnacy bol ze ciezko mi chodzic.czuje to wyraznie.no ale dzidziulka brak :(

  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 5 września 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem o czym mówisz bo w tym miesiącu tez tak miałam ze ani siku nie mogłam zrobić bo bolało :/ i tez narazie nie mogę zajść . Ale u mnie może być problemem moja wada .

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, zerknie ktos do mnie ? Nie wiem co jest ze 3 dni po rzad pozytwne testy owu? moze tak byc ? nigdy nie mialam pozytywnych, staramy sie 2 lata ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze gdybym i ja mogła was poprosić o interpretację. Myślałam że to cykl bezowulacyjny aż tu nagle skok tempki i czuję że cały czas pracują mi jajniki ( bolą mnie) czy wg was może być coś na rzeczy?? Choroba, ciąża czy może coś z progesteronem?? Pierwszy cykl mam tak niskie tempki a tydzień przed dniami płodnymi szczepiłam się przeciwko grypie....
    Najnowsz.cykl
    e22b3fb203]fa52d15e2d10be3a52f4a0e22b3fb203.png[/url]
    [img]https://ovufriend.pl/thumb/fa52d15e2d10be3a52f4a0e22 Ehh nie mogę skopiować, zapraszam do mnie.[/img]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2015, 09:40

  • gosska Przyjaciółka
    Postów: 86 21

    Wysłany: 10 października 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu wykres do tych bezowulacyjnych raczej nie należy :) jeśli to ciąża to ...spokojnych 8 miesiecy:P

    mini-graphics-aliens-and-space-872204.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ale chyba nic z tego, Pozdrawiam!!

  • Drica78 Koleżanka
    Postów: 96 18

    Wysłany: 28 października 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dodam wam tylko taka informacje dla osób ktore sa laikami jak ja jeszxze w tych sprawach... Jezeli czekacie na owulacje to podobno nie oznacza to ze w ten dzien jest największe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże...dzis byłam u specjalisty profesora położnictwa i ginekologii w UK ... I wytłumaczył mi ze jesli mam cykle 28 dniowe to stosunek płciowy zakończony ciaza w 14 dniu czyli w dzien owulacji równa sie kilku procentom max 5%...- a wiec jezeli masz regularne miesiączki np co 28 dni to prawdopodobieństwa ciąży jest równa 45% jezeli zbliżenie bedzie miało miejsce 12-13-14 dniu cyklu...jezeli robicie testy owulacyjne I test pokazuje || ( dwie krechy) znaczy ze do owulacji Dojdzie za 24-48 Godz czyli w tym momencie jestescie najmocniej plodne.... Nie czekajcie do ost momentu ! Dr stwierdzil ze do owulacji moze dojsc np w14 cyklu nad ranem a ty w tym czasie bedziesz miec stosunek ale wieczorem moze byc Za pozno I stad wiele kobiet jest zdziwionych no jak ? Przeciez to był 14 dzien ... Nasz organizm dziala 24/24 nie odroznia nocy od dnia Dlatego zaleca się odbywanie stosunkow w 12 dniu cyklu I 13 nie zaszkodzi 14 ale to tylko dla pewnosci....
    Obserwuj sluz gorāco polecam olej z wiesiolka Jem go od 1 mies a juz w tym mies pojawil mi się piekny sluz ... Nie mialam takiego poprzednio I stad mialam klopot z ustaleniem plodnosci.... A to Tez ma duzy wplyw... Plemniczki musza przetrwac kolejna wazna rzecz !
    Jezeli chodzi o mezczyzn podobno przed stosunkiem powinni podmyc się w chlodnej wodzie nie goracej ani cieplej ... Jesli Maja problem z nasieniem chlodna woda pobudza ... Stad Teoria ze przegrzane jądra produkują gorsze nasienie ... I jedzenie pestek z dyni wit C z selenem .. No to do dzieła !

    September, Ania89 lubią tę wiadomość

    Ferrari
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ