Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Jak odróżnić plamienia od skąpego okresu? Kiedy 1 dc? Dziwny cykl
Odpowiedz

Jak odróżnić plamienia od skąpego okresu? Kiedy 1 dc? Dziwny cykl

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Limosa Ekspertka
  Postów: 344 85

  Wysłany: 26 maja, 09:09

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny, może Wy mi pomożecie. Potrzebuję zapisać się na histeroskopię, więc muszę rzetelnie wyznaczyć 1 dc i mam zagwozdkę. Jak zwykle mam małe plamienia i potem normalny okres, więc problemu z wyznaczeniem pierwszego dnia nie mam, tak tym razem miesiączka chyba przyszła trochę później (owulację miałam 10.05. - mam podpięty wykres) - powinna być 24.05. 20.05. miałam małe plamienie koloru kawy z mlekiem. Dzień później - różowa krew, też niewiele. Potem nic i teraz zamiast okresu znów małe plamienia, a wczoraj więcej i bardziej krwist (ale nie żywo czerwona, taka różowa ta krew, bardzo rzadka), więc myślałam, że to już okres , ale nadal jak na mój okres to jest za skapo. Dziś znów trochę tego tylko, od rana plama wielkości max małego jajka... Czy to jest już okres, czy jeszcze plamienia? Czemu taki skąpy? Wróciłam w tym cyklu do Bromergonu (od 4 czy 5 dnia cyklu biorę). Histeroskopię mam mieć z powodu polipowatego endometrium. Polipy dają przecież obfite miesiączki, a tu takie coś 🙄
  Dodam, że od kilku do mam normalnie ból brzucha.
  Pomożecie w interpretacji?

 • Mar7tini Debiutantka
  Postów: 6 3

  Wysłany: 26 maja, 13:19

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dołączam się częściowo do pytania powyżej ... Moje miesiączki zawsze trwały 3 dni z lekkim plamieniem w czwartym dniu. W ostatnim cyklu krwawiłam 1,5 dnia (wodnista żywoczerwona krew) w trzecim pojawił się wodnisty lekko różowy śluz. Miałam tak pierwszy raz w życiu. Powiedzcie proszę czym może być spowodowany tak krótki okres?

 • AgataJ Koleżanka
  Postów: 33 2

  Wysłany: 26 maja, 13:32

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja tak samo mam duży problem z wyznaczeniem pierwszego dnia okresu. Od dłuższego czasu u mnie jest tak, że najpierw mam plamienia (ja to tak określam) kawa z mlekiem, a nawet ciemno brązowe a dopiero gdzieś po 2 dniach świeża krew i później rozkręca się na maxa już. Pierwszy dzień okresu to zatem dzień gdzie jest świeża krew czy dzień gdzie jest brązowe plamienie?

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja, 15:07

  Mar7tini lubi tę wiadomość

 • Limosa Ekspertka
  Postów: 344 85

  Wysłany: 26 maja, 14:39

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mar7tini wrote:
  W ostatnim cyklu krwawiłam 1,5 dnia (wodnista żywoczerwona krew) w trzecim pojawił się wodnisty lekko różowy śluz. /QUOTE]

  Mam dokładnie tak samo. Wczoraj nagle poleciała wodnista jasnoczerwona krew, myślałam, że wreszcie okres, a tu dziś bardzo mało jej i jest jakby ze śluzem.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja, 14:40

  Mar7tini lubi tę wiadomość

 • Limosa Ekspertka
  Postów: 344 85

  Wysłany: 26 maja, 14:40

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  AgataJ wrote:
  najpierw mam plamienia (ja to tak określam) kawa z mlekiem, a nawet ciemno brązowe a dopiero gdzieś po 2 dniach świeża krem i później rozkręca się na maxa już. Pierwszy dzień okresu to zatem dzień gdzie jest świeża krew czy dzień gdzie jest brązowe plamienie?

  Okres wtedy gdy masz krew, świeżą jak to określasz.

  AgataJ lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego