X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Jak oznaczanie krwawienia?
Odpowiedz

Jak oznaczanie krwawienia?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • martynek1990 Koleżanka
    Postów: 60 0

    Wysłany: 27 lipca 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kiedy oznaczanie krwawienie lekkie? Czym się to u Was różni od plamienia? I czy jeśli okres zacznie Wam się na pozny wieczór to zaznaczacie to jako dzień kolejny czy dokładnie ten, w którym się rozpoczął?

  • Ayrin Znajoma
    Postów: 26 0

    Wysłany: 30 lipca 2019, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc,
    U mnie plamienie zaczyna sie dosc wczesnie, np 7 dni po owulacji, i trwa do samego okresu (ale roznie to wyglada w roznych cyklach - nie znalazlam jeszcze klucza, progesteron mam wysoki, lekarz twierdzi ze wszystko OK), a okres jest skąpy, więc tez sie czasem zastanawiam czy to jeszcze plamienie czy juz okres. Poki co mam taki klucz:
    Plamienie zaznaczam jeśli:
    - slady na bieliznie sa tak male ze wystarczy wkladka higieniczna
    - kolor wydzieliny jest ciemnobrunatny, ciemnoczerwony - bez sladow zywej krwi
    Do tego pomagaja mi inne obserwacje:
    Przed okresem bola mnie piersi, sa twarde i nabrzmiale - utrzymuje sie to w trakcie plamien i przechodzi z pierwszym dniem okresu, tzn dopoki bola piersi oznaczam plamienia (przy zachowaniu tego o czym pisalam wyzej o wydzielinie - zazwyczaj zmiana wydzieliny pokrywa sie z innymi obserwacjami).
    Dodatkowo tak czy inaczej mierze temperature i temperatura spada mi ponizej linii podstawowej ostatniego dnia plamien (wciaz bola piersi) lub pierwszego dnia okresu (juz nie bola - co za ulga!)
    Daj znac jak u Ciebie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2019, 07:16

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 30 lipca 2019, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martynek1990 wrote:
    Dziewczyny kiedy oznaczanie krwawienie lekkie? Czym się to u Was różni od plamienia? I czy jeśli okres zacznie Wam się na pozny wieczór to zaznaczacie to jako dzień kolejny czy dokładnie ten, w którym się rozpoczął?
    Okres zaczena się w dniu kiedy się zaczyna. Nawet o 23.55. plamienie zwykle jest tak skąpe jakby był to śluz, tylko jest po prostu zabarwiony.

    hchy3e3kiyb8yirx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ