X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Jak to jest z tym mierzeniem temp..?
Odpowiedz

Jak to jest z tym mierzeniem temp..?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 3 listopada 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie, jestem tu od niedawna. Mam pytanie odnośnie mierzenia temperatury w ustach. (Mierzę termometrem rtęciowym, wydaje się precyzyjne). Czy ktoś się orientuje czy należy mierzyć pod językiem, czy nie ma to znaczenia?
    Oraz, czy ważniejsze jest, żeby temp. była mierzona zawsze o tej samej porze czy, żeby tuz po wybudzeniu. Niestety często budzę nawet na godzinę przed budzikiem i zastanawiam się na ile temp. po godzinie przekręcania się z boku na bok jest miarodajna... Mam za sobą wówczas co prawda nawet 6 godzin snu ciągłego, no ale właśnie jest to np. godzinę przed ustalona godzina mierzenia. Nie jest to takie proste...;)

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 3 listopada 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Witam serdecznie, jestem tu od niedawna. Mam pytanie odnośnie mierzenia temperatury w ustach. (Mierzę termometrem rtęciowym, wydaje się precyzyjne). Czy ktoś się orientuje czy należy mierzyć pod językiem, czy nie ma to znaczenia?
    Oraz, czy ważniejsze jest, żeby temp. była mierzona zawsze o tej samej porze czy, żeby tuz po wybudzeniu. Niestety często budzę nawet na godzinę przed budzikiem i zastanawiam się na ile temp. po godzinie przekręcania się z boku na bok jest miarodajna... Mam za sobą wówczas co prawda nawet 6 godzin snu ciągłego, no ale właśnie jest to np. godzinę przed ustalona godzina mierzenia. Nie jest to takie proste...;)
    Z tego co dziewczyny pisały, to można mierzyć tempkę w ustach ALE daleko pod językiem, za ósemką :) I zawsze po jednej stronie.. Taki warunek :)

    Zawsze po przebudzeniu (pierwsza rzecz jaką robimy). Może być o różnych porach ale po min 4h snu :)

    Jeśli coś przekręciłam, proszę, niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu :)

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • kuki123 Koleżanka
    Postów: 40 17

    Wysłany: 3 listopada 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mierzę w ustach zawsze pod językiem zlewej strony.

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 3 listopada 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dzięki. No tak a ja najpierw jak głąb mierzyłam w ogóle nad językiem i się zastanawiałam czy powietrze wdychane z nosem nie chłodzi ;) I teraz nie wiem czy mój wzrost temp był prawdziwy, no nic... od następnego...

    Lubię_czekoladę lubi tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 4 listopada 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Ok, dzięki. No tak a ja najpierw jak głąb mierzyłam w ogóle nad językiem i się zastanawiałam czy powietrze wdychane z nosem nie chłodzi ;) I teraz nie wiem czy mój wzrost temp był prawdziwy, no nic... od następnego...
    Zycze by nastepnego nie bylo ;)

    Lubię_czekoladę lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 4 listopada 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzięki. Na pocieszenia, mamy 2 wypady weekendowe w grudniu. Jak będe w ciązy, to nie wiem, czy wsiądę w samolot... trzeba szukać dobrych stron :P

    <3 14.04.2018 Théo <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ