X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów jak to z tym progesteronem
Odpowiedz

jak to z tym progesteronem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 23 lutego 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie najgorze, jestem zadowolona ☺ prolaktyna ladnie spadla i juz miesci sie w normie progesteron nisko ale tez w normie. Musz powtorzyc lh i progesteron w sr. Tsh 3,72

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Finlandia Przyjaciółka
    Postów: 67 21

    Wysłany: 23 lutego 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dobrze, że wszystko w normie. Ważne, że prolaktyna spadła.
    Ja też miałam dwa cykle wcześniej progesteron niski ale jeszcze w normie i wtedy właśnie plamienia się zaczęły. Ale też nie wiem czy u mnie progesteron jest winny za plamienia, czy też coś innego.
    Moja lekarka do tej pory bagatelizowała trochę te plamienia, mówiła, ze nie ma się czym przejmować, ale mnie one jednak bardzo denerwują i niepokoją.
    Za jakiś czas idę ponownie do niej z nowymi wynikami i zobaczę jak to będzie.

    bc5d01ea6647761601fedcb357bbd26f.png
    p19u3e3kzb7fu953.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 23 lutego 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to jak? Dobrze bedzie !

    Finlandia lubi tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Finlandia Przyjaciółka
    Postów: 67 21

    Wysłany: 27 lutego 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jest :D wynik bHCG 163,90 mlU/ml ... progesteron 78,13 ng/ml

    Na to wygląda, że podwyższony poziom progesteronu może oznaczać ciążę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2015, 19:47

    Tulipanka, Besta5 lubią tę wiadomość

    bc5d01ea6647761601fedcb357bbd26f.png
    p19u3e3kzb7fu953.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ