X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Jaki spadek temperatury mówi o zbliżającej się @?
Odpowiedz

Jaki spadek temperatury mówi o zbliżającej się @?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sóweczka Przyjaciółka
    Postów: 83 53

    Wysłany: 20 października 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Mój wykres był śliczny, i temperatura spadła. Czy taki spadek świadczy, że będzie @? A może jest jeszcze nadzieja?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja zawsze jest :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie czy spadek temp na 1-2 dni przed @ wyklucza ciążę??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Yesenia :)Trzymam kciuki zeby nie wykluczał.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2014, 12:26

  • sóweczka Przyjaciółka
    Postów: 83 53

    Wysłany: 21 października 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety u mnie się potwierdziło. Cóż, próbujemy dalej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jeszcze mam nadzieję, przyglądałam właśnie wykresy

  • siasiula13 Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 22 października 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety spadek po kikunastu dniach pięknej wysokiej temp obwieścił mi @. Ale trzymam kciuki oby u Ciebie było inaczej

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 22 października 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj mam spadek, za dwa dni powinnam mieć @....ech mam jeszcze cichą nadzieję..

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 23 października 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widziałam takie dziwne wykresy, ze do głowy by mi nie przyszło że mogą być ciązowe. U mnie spadek w 13 i 14 dniu po owulce oznacza ze 15 dnia przyjdzie @. Pamiętam że w ciązy miałam tempkę codziennie powyżej 37 stopni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sóweczka wrote:
    Hej! Mój wykres był śliczny, i temperatura spadła. Czy taki spadek świadczy, że będzie @? A może jest jeszcze nadzieja?
    spadek ponizej linii podstawowej na wykresie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ