X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Jaki to sluz?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 29 października 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak okreslilybyscie dziewczyny taki sluz :
    Rano jak sie budze jest go duzo (nie wyplywa na zewnatrz tylko siedzi w srodku), wodnisto-kremowego. Z uplywem czasu jest bialy, rozciagliwy na jakis 1/1,5 cm max i szybko sie rwie. Jednak w srodku uczucie sliskosci i naoliwienia. Dodam ze zawsze juz dawno (mam 24 dc, okolo 18dc byl juz sluz piekny rozciagliwy przezroczysty) bylabym po owulce. Okolo 8dc-12dc mialam zapalenie okolic pochwy (zaczerwienienie, piecznie, bol), ktore juz minely... Moze to to zapalenie tak mi namieszalo w cyklu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juleczka22 wrote:
    Jak okreslilybyscie dziewczyny taki sluz :
    Rano jak sie budze jest go duzo (nie wyplywa na zewnatrz tylko siedzi w srodku), wodnisto-kremowego. Z uplywem czasu jest bialy, rozciagliwy na jakis 1/1,5 cm max i szybko sie rwie. Jednak w srodku uczucie sliskosci i naoliwienia. Dodam ze zawsze juz dawno (mam 24 dc, okolo 18dc byl juz sluz piekny rozciagliwy przezroczysty) bylabym po owulce. Okolo 8dc-12dc mialam zapalenie okolic pochwy (zaczerwienienie, piecznie, bol), ktore juz minely... Moze to to zapalenie tak mi namieszalo w cyklu?
    to jest rozciagliwy, natomiast moglo Ci te zapalenie namieszac.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ