X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Jestem dziwnym przypadkiem?!
Odpowiedz

Jestem dziwnym przypadkiem?!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Dziewczyny, czy któraś z was miała kiedyś taką sytuacje.
    Jestem 15 dpo. To jest pewne ponieważ miałam monitoring cyklu.
    3 dpo progesteron 9,30
    8 dpo progesteron 22,99
    Okres miałam dostać wczoraj 14 dpo
    Dzis 15 dpo temperatura dalej się utrzymuje a okresu brak.
    Zrobiłam wczoraj i dzisiaj łącznie 4 testy ciążowe każdy inny wszystkie negatywne w 100% !!
    Wykres mam udostępniony można podejrzeć.
    Proszę o komentarz jeśli macie podobne doswiadczenie.
    Nie mam porównania do pełnego pomiaru cyklu, ale poprzedni cykl w 12 dpo temp 36.8 13 dpo 36.6 a 14 dpo wieczorem po godz 21 dostałam już okres.
    Zawsze okres dostawałam 14 maxymalnie tego 15 dpo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2022, 08:33

    age.png
    age.png
  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz zrobić betę, ale w sumie poczekaj do jutra może Ci się miesiączka spóźnia, ja mam regularne cykle, ale z dwa razy w roku spóźni się 2-3dni. Nie słyszałam, żeby w dniu spodziewanej miesiączki nic nie pokazało na teście ciążowym, ale co kobieta to przypadek, a może, może...akurat 🍀

  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zrob test owu jeszcze raz, bo otwarta szyjka, sluz wodnisty... bywają dwie owu w cyklu.

    Żelka1990 lubi tę wiadomość

  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę musiała skoczyć do rossmanna po test ovu bo niestety nie mam już ani sztuki.

    Księżna lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2022, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak żelka, robiłaś owulaka? Są takie ciążowe przypadki, że implantacja następuje bardzo późno. Może u ciebie też tak będzie 🤔. Zrób betę albo powtórz test bo tempka jak ciążowa ❤️

  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 8 kwietnia 2022, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj już nie dałam rady wyskoczyć po ovulaki bo mąż późno z pracy wrócił.
    Wczoraj testy negatywne, wieczorem szyjka była taka okresowa wiec na dzień dzisiejszy widząc rano 36,8 bez wzrostu stwierdziłam, ze daruje sobie sikanie. Jeśli jutro temperatura znacząco nie spadnie na okres idę na betę i progesteron. Wiec wyniki będę miała pewnie w sobotę wieczorem jak coś.
    Szkoda, że nie mogłam zrobić tego testu owulacyjne. Ale na logikę nie miałam żadnego spadku temp w tym czasie po pierwszej owulacji a poziom progesteronu 8 dpo 22.99 wiec on hamował przecież kolejna owulacje

    age.png
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2022, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żelka1990 wrote:
    Dziewczyny wczoraj już nie dałam rady wyskoczyć po ovulaki bo mąż późno z pracy wrócił.
    Wczoraj testy negatywne, wieczorem szyjka była taka okresowa wiec na dzień dzisiejszy widząc rano 36,8 bez wzrostu stwierdziłam, ze daruje sobie sikanie. Jeśli jutro temperatura znacząco nie spadnie na okres idę na betę i progesteron. Wiec wyniki będę miała pewnie w sobotę wieczorem jak coś.
    Szkoda, że nie mogłam zrobić tego testu owulacyjne. Ale na logikę nie miałam żadnego spadku temp w tym czasie po pierwszej owulacji a poziom progesteronu 8 dpo 22.99 wiec on hamował przecież kolejna owulacje

    To fakt, musiałby być spadek proga i wyskok hormonu luteinizującego. Zostały 2 możliwości. Czekam na wieści jeśli chodzi o betę. Trzymam 🤞, żeby było pozytywnie 🙂.

    Żelka1990 lubi tę wiadomość

  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 8 kwietnia 2022, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać jutro jak ta moja sytuacja się toczy…
    Dziwią mnie tylko kucia jakby w okolicach prawego jajnika

    age.png
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2022, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żelka1990 wrote:
    Dam znać jutro jak ta moja sytuacja się toczy…
    Dziwią mnie tylko kucia jakby w okolicach prawego jajnika

    Może to świadczyć o zapłodnieniu 🙂

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ