X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Jetem nowa proszę o interpretacje
Odpowiedz

Jetem nowa proszę o interpretacje

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • siasiula13 Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 22 października 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :) jak widać dopiero do was dołączyłam. Chciałam zapytać czy któraś z was miała podobnie? Jak widać na wyresie do owulki doszło co zresztą było odczuwalne ale martwi mnie śluz w tym miesiącu. Staramy się o dzidzię i jak większość z was bardzo tego chcemy. W ubiegłym miesiącu śluz płodny był piękny mimo to do zapłodnienia nie doszło. W tym jak same widzicie na wykresie było często i gęsto tylko co z tym śluzem?? Dodam jeszcze że w sierpniu usunęłam z organizmu spiralę antykoncepcyjną. Proszę o pomoc

  • siasiula13 Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 22 października 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    32854d129e41fb41dee4cf93c1b500c5.png

  • siasiula13 Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 22 października 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak widać jestem nowa bo nawet odpowiedzi na mój post nie mogę zobaczyć :)

  • siasiula13 Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 22 października 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam czy którakolwiek z was mogła by chociaż napisać czy miała podobnie a mimo to się udało lub tez i nie????

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 22 października 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może powinnaś coś brać na poprawę jakości śluzu? Mnie pomógł olej z wiesiołka oraz ocet jabłkowy. I nie jest powiedziane, że przy takim śluzie się nie uda. Mnie udało się w cyklu w którym na monitoringu lekarz widział cykl bezowulacyjny i przerośnięty, duży pęcherzyk, który nie miał prawa pęknąć, a jednak pękł. Więc cuda się zdarzają. Życzę powodzenia i trzymam kciuki!!! :)

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • siasiula13 Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 22 października 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia1 15 dziękuję. Chciałam jeszcze tylko podkreślić że jak dotąd śluz płodny występował u mnie co miesiąc to dopiero pierwszy taki cykl w którym nie wiadomo czemu go zabrakło. No ale cóż cuda czasem się zdażają :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ