X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów karmienie piersia w nocy a temperatura?
Odpowiedz

karmienie piersia w nocy a temperatura?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ani Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 13 października 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc dziewczyny ;) zdaje sobie z tego sprawe,że wiekszośc z was jest w trakcie stara sie o dziecko,mam 14 msc córke chcemy by miała rodzeństwo w niezbyt dużym odstępie wiekowym dlatego zaleczeliśmy sie starać z mężem już 5 msc temu. Wciąż karmie piersią co prawda nie tak czesto w dzień ale za to w nocy zdaży sie 3x, obawiam sie ponieważ zdaży sie, że córka budzi sie o 5 lub 6 nad ranem żeby sobie "zjeść cycusia", czy powinnam o tej porze mierzyć temp w sensie o 5 rano nie tak jak do tej pory o 7;30 czy przez to jak zmieniam pozycje by dac jej lewa pierś moge mieć inny wynik temperatury??????

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ