X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów kiedy brać luteinę?
Odpowiedz

kiedy brać luteinę?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 12 listopada 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, lekarz zalecił mi brać luteinę podjęzykowo jedną dziennie w 16-26dc, nie robiłam badań progesteronu. Cykle mam 29dni,owulację mam w 15 dc nie potwierdzoną monitoringiem ale mam charakterystyczny ból owulacyjny i zawszę jest on 15dnia. Czy branie luteiny od 16 dc to nie za wcześnie? czytałam że bierze się ją 3 dni po owulacji a nie na następny dzień. Jeśli będę miała pozytywny test ciążowy to mam ją odstawić. Poradzicie coś? jak Wy ją bierzecie?

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bierz od 18 d.c bierzesz 10 dni w 10 dniu robisz test i jak poztywny to dalej bierzesz jak neagtywny to odstawiasz.

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde mój gin powiedział że jak będzie test pozytywny to odstawić a dużo dziewczyn mówi że bierze dalej

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, dołączam do wątku:)
    Hmm..mi też dziś gin zapisał luteinę. Mam brać dopochwowo 2xdziennie 16-25dc.
    Wy piszecie o zrobieniu testu i jak negatywny, to brać dalej. Od czego to zależy? Czy powinno się przestać po 25dc (tak jak zalecił mi gin) czy kontynuować? I jak kontynuować to do kiedy?

  • Rossanna Koleżanka
    Postów: 39 5

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny ja tak samo dołączam to wątku ! :) Chętnie się też dowiem gdyż ja mam tak że od dzisiaj biorę 3 razy dziennie jedną tab. Luteiny i też właśnie przez 10 dni i ostatniego dnia teścik i jak pozytywny to dalej brać by utrzymać ciążę jak będzie pusto "tfu tfu odpukać " to przestać i tak do następnego cyklu .

    Walczę i walczyć będę o Ciebie , bo największym darem dla kobiety jest bycie matką . <3
    2x1ns8qtdlph8oic.png

    svchflw1p631ze1p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 dni rano test lub beta i jak negatywny to odstawić i czekać na @ lub w przypadku pozytywnego chodźby cienia cienia brać nadal.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ