X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Kiedy była owulka??
Odpowiedz

Kiedy była owulka??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2019, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że musisz jeszcze zaczekać 2-3 dni na wyznaczenie owulki.

  • Lalia Autorytet
    Postów: 8430 18531

    Wysłany: 15 listopada 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87, dobrze pamiętam że jutro testujesz? 😊

    Mocno trzymam kciuki ✊✊✊

    Kitka_87 lubi tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Kitka_87, dobrze pamiętam że jutro testujesz? 😊

    Mocno trzymam kciuki ✊✊✊

    Tak Lalia ☺️ Bardzo się przydadzą, dziękuję 😘 Śledzę też na wątkach, że jesteś przed owulką i liczę, że będzie owocna dla Ciebie 🍀🤞

    Nie czuję się ciążowo, ale coś mnie niby uciska lekko w dole brzucha raz po raz, choć subtelnie bardzo. Tylko pytanie czy to rzeczywistość czy moja głowa 🤔😝

  • Lalia Autorytet
    Postów: 8430 18531

    Wysłany: 15 listopada 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że im bliżej do terminu @ tym więcej objawów człowiek rzekomo odczuwa, miałam tak co cykl 😜

    Ale patrząc na Twój wykres naprawdę nadzieje nie są bezpodstawne 😍

    Bardzo mocno Ci kibicuję 🍀🍀🍀

    Moja owu zazwyczaj jest 14 dc, ale dzisiaj już 10 dc więc zaczniemy chyba działać powolutku, żeby też turbo presji nie było, jakoś pozytywnie jestem nastawiona do tego cyklu 😊

    Kitka_87 lubi tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Lalia raz jeszcze, jesteś kochana 💚😘

    Tak, kobieta, które chce być w ciąży ma chyba jakiś radar zamontowany rejestrujący każdy najmniejszy potencjalny objaw 😝

    Temperatura rzeczywiście obiecująco wygląda, ale to mój pierwszy wykres w życiu, więc nie mam pojęcia jak się zachowuje moja tempka przed @ 🤔

  • Lalia Autorytet
    Postów: 8430 18531

    Wysłany: 16 listopada 2019, 04:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Dziękuję Lalia raz jeszcze, jesteś kochana 💚😘

    Tak, kobieta, które chce być w ciąży ma chyba jakiś radar zamontowany rejestrujący każdy najmniejszy potencjalny objaw 😝

    Temperatura rzeczywiście obiecująco wygląda, ale to mój pierwszy wykres w życiu, więc nie mam pojęcia jak się zachowuje moja tempka przed @ 🤔



    Kitka_87, niech moc będzie dzisiaj z Tobą!! 💪💪
    Mam nadzieję że zobaczysz upragnione kreseczki 😍 w razie czego to pamiętaj, póki nie ma @ to nadzieje są!

    Kitka_87 lubi tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2019, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia napisałam na listopadzie, że niestety vizir i na dodatek spadek tempki, dość mocny, więc czekam na @, mam tylko nadzieję, że przyjdzie w środę, nie prędzej 🤞

    Dziękuję za kciuki mimo wszystko 😘

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 może to późna implantacja? póki nie ma @ to nadzieja jest, może jutro odbije do góry:) trzymam kciuki!

    Kitka_87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LejlaM wrote:
    Kitka_87 może to późna implantacja? póki nie ma @ to nadzieja jest, może jutro odbije do góry:) trzymam kciuki!

    Taka mam cichą nadzieję Lejla, ale też nie chce się nakręcać 😔 Jeśli to @ to mam tylko nadzieję, że przyjdzie najlepiej w środę.

    Dziękuję, przydadzą się 🍀🤞😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2019, 09:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2019, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a masz w ogóle jakieś objawy?

    Ja to już durnieje ze sobą, od domniemanej owulacji mam mocniejsze bóle jajników, w sumie co miesiąc mam, raz jeden raz drugi boli, ale nie o tym, od wtedy też mam bóle miesiączkowe, a takich nigdy po owulacji nie miałam, mam też mega apetyt i generalnie bez kija do mnie nie podchodź .... czyli jak przed okresem zawsze. Dziś apogeum mam tego, moja huśtawka nastroju sięgnęła szczytu i sama nie wiem o co mi chodzi i mam siebie dość:P, no gdyby nie wykres to bym powiedziała, że jutro bankowo będę miała okres! i tak znowu gdybam, czy może rzeczywiście nie było wcześniej owulacji i rzeczywiście mnie zaraz krew zaleje:PPP jakby była w 10 dc to by się zgadzało, okres wypadałby na niedziele/poniedziałek. Bo nie umiem tego inaczej wytłumaczyć...:PPP

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LejlaM wrote:
    a masz w ogóle jakieś objawy?

    Ja to już durnieje ze sobą, od domniemanej owulacji mam mocniejsze bóle jajników, w sumie co miesiąc mam, raz jeden raz drugi boli, ale nie o tym, od wtedy też mam bóle miesiączkowe, a takich nigdy po owulacji nie miałam, mam też mega apetyt i generalnie bez kija do mnie nie podchodź .... czyli jak przed okresem zawsze. Dziś apogeum mam tego, moja huśtawka nastroju sięgnęła szczytu i sama nie wiem o co mi chodzi i mam siebie dość:P, no gdyby nie wykres to bym powiedziała, że jutro bankowo będę miała okres! i tak znowu gdybam, czy może rzeczywiście nie było wcześniej owulacji i rzeczywiście mnie zaraz krew zaleje:PPP jakby była w 10 dc to by się zgadzało, okres wypadałby na niedziele/poniedziałek. Bo nie umiem tego inaczej wytłumaczyć...:PPP

    Lejla a ilu dniowe masz cykle?

    Mnie w tamtym cyklu po owulacji kłuły jajniki. Małe tego kłuły mnie nawet podczas @. Byłam 5 dni po @ na USG i jajniki czyste, bo myślałam już, że torbiel mi rośnie (miałam małą czynnościową na prawnym).

    Ja w sumie objawów nie mam jakichś specyficznych, co można by je było pod ciążę podpiąć. Mam lekko nabrzmiałe piersi, ale może być to też objaw zbliżającej się @. Chwilami coś mnie subtelnie uciska/zakłuje albo w dole brzucha albo w lędźwiach, ale to też można podpiąć pod nadchodzącą @. Także na sumie takie nic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2019, 15:36

  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 16 listopada 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki pomożecie, albo uspokoicie mnie?
    Nie ogarniam tego mojego organizmu😉
    Jestem w 4 dniu po owulacji (20dc), wszystko bylo książkowo. Był sluz płodny, były bóle owulacyjne, no i test. A tu nagle dziś pojawia się sluz przeźroczysty, rozciagliwy jak płodny! No i caly czas bolą mnie piersi 😐o co to chodzi?
    Może tabletki na tarczycę jakoś wpływają?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2019, 16:03

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2019, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Lejla a ilu dniowe masz cykle?

    Mnie w tamtym cyklu po owulacji kłuły jajniki. Małe tego kłuły mnie nawet podczas @. Byłam 5 dni po @ na USG i jajniki czyste, bo myślałam już, że torbiel mi rośnie (miałam małą czynnościową na prawnym).

    Ja w sumie objawów nie mam jakichś specyficznych, co można by je było pod ciążę podpiąć. Mam lekko nabrzmiałe piersi, ale może być to też objaw zbliżającej się @. Chwilami coś mnie subtelnie uciska/zakłuje albo w dole brzucha albo w lędźwiach, ale to też można podpiąć pod nadchodzącą @. Także na sumie takie nic.

    Bardzo różnie, 23-32, ale ostatnie 2 miesiace miałam ok.24-25 i właśnie wczesną owulacje. Może po prostu taka pogoda, a mi bije na głowę 😅

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2019, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwucha wrote:
    Dziewczynki pomożecie, albo uspokoicie mnie?
    Nie ogarniam tego mojego organizmu😉
    Jestem w 4 dniu po owulacji (20dc), wszystko bylo książkowo. Był sluz płodny, były bóle owulacyjne, no i test. A tu nagle dziś pojawia się sluz przeźroczysty, rozciagliwy jak płodny! No i caly czas bolą mnie piersi 😐o co to chodzi?
    Może tabletki na tarczycę jakoś wpływają?

    Ja biorę na tarczyce i myślę, że to nie wpływa tak na śluz.... u mnie dwa razy w cyklu był taki śluz ale to wyznaczyło mi owulacje przy tym drugim, ale w Twoim cyklu myśle, że tak nie będzie... jak przeglądałam różne cykle to niektóre do okresu miały np. wodnisty także to chyba nie jest nic złego? sama nie wiem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LejlaM wrote:
    Bardzo różnie, 23-32, ale ostatnie 2 miesiace miałam ok.24-25 i właśnie wczesną owulacje. Może po prostu taka pogoda, a mi bije na głowę 😅

    Ja wczoraj to znowu głupawkę miałam na noc i mąż miał mnie dość 🤣🤣🤣 Ostatnie 3 dni to w ogóle nie mogłam usnąć i budziłam się jeszcze przed moim mężem, gdzie on wstaje po 5 z budzikiem, a ja dopiero o 6, ale próbowałam spać dalej, w każdym bądź razie już byłam "na czuju", ale nie wstawałam z łóżka, żeby móc sobie zmierzyć temperaturę o 6 jak zwykle (spoczynek też się liczy do snu podobno 🤔🙄).

    Naprawdę w tym okresie starań to idzie oszaleć 😝

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwucha wrote:
    Dziewczynki pomożecie, albo uspokoicie mnie?
    Nie ogarniam tego mojego organizmu😉
    Jestem w 4 dniu po owulacji (20dc), wszystko bylo książkowo. Był sluz płodny, były bóle owulacyjne, no i test. A tu nagle dziś pojawia się sluz przeźroczysty, rozciagliwy jak płodny! No i caly czas bolą mnie piersi 😐o co to chodzi?
    Może tabletki na tarczycę jakoś wpływają?

    Sylwucha a jakie najczęściej masz cykle? Ile dni?

    Ja ze śluzem to mam trochę problem, bo tego rozciągliwego to u mnie tyle co kot napłakał, a o rozciąganiu na ileś tam centymetrów to mowy nie ma 😒

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ