X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

kiedy testować

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • amysia Ekspertka
    Postów: 125 345

    Wysłany: 30 listopada 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co myślicie o moim wykresie, nie za mała różnica temperatur pomiędzy fazą I, a II?

    https://ovufriend.pl/graph/da20012765c4ad527756eb288a862ccb

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2014, 22:43

    f2w3rjjg2f3aermr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponieważ pozytywny test informuje że owulacja będzie wciągu 12 -36 godzin póżn iej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A druga kreska ma być TAK SAMO intensywna jak pierwsza ewentualnie może nawet ciemniejsza

  • amysia Ekspertka
    Postów: 125 345

    Wysłany: 30 listopada 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam na myśli testowanie na ewentualną ciążę, nie na owulację... :)

    pozytywny test owulacyjny mam zaznaczony w dniu kiedy druga kreska była bardziej intensywna od tej kontrolnej (dzień wcześniej była ciut jaśniejsza), więc wydaje mi się,że to zaznaczyłam dobrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2014, 22:59

    f2w3rjjg2f3aermr.png
  • amysia Ekspertka
    Postów: 125 345

    Wysłany: 30 listopada 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cykle mam 28 dniowe. miałam podejrzenie niepękającego pęcherzyka, ale w tym cyklu chyba owulacja była 6dpo miałam 14,4 progesteron,więc chyba znośny?

    f2w3rjjg2f3aermr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę ze około 12 dnia, lecz nawet jeśli wyjdzie negatyw to jeszcze raz 2 dni później..

  • amysia Ekspertka
    Postów: 125 345

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zatestowałam dzisiaj...zobaczyłam bardzo bladą drugą kreseczkę. mogę już się cieszyć, czy jeszcze mieć dystans?

    f2w3rjjg2f3aermr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo idź na bete albo poczekaj ze 2 dni i zrób jeszcze jeden, aby nie budzil twojej wątpliwości. ja niestety w swojej karierze mialam kila testów falszywie pozytywnych...

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja pierwsza kreska też była blada a w następnych dniach była ciemniejsza, także dal pewności powtórz test a ja już po cichu gratuluję :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • amysia Ekspertka
    Postów: 125 345

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziwna sprawa...dziś zrobiłam znów test i tak samo słaba kreska. poszłam na bete a tam 94,7. całkiem tego nie rozumiem, powinna być mega intensywna kreska. Niestety moja radość została zakłócona przez plamienia, rano miałam jasno czerwone. później już nie, ale i tak się boję, że już po ciąży, że beta będzie maleć i za dwa dni się boleśnie o tym przekonam :(

    f2w3rjjg2f3aermr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki żeby jednak nie spadało ale było coraz wyżej! Z wykresów kobiet w ciąży widziałam że czasem miały jakieś plamienia także trzymam kciuki żeby to nie było nic groźnego:)

  • amysia Ekspertka
    Postów: 125 345

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za wsparcie :)

    f2w3rjjg2f3aermr.png
  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amysia trzymam kciuki by sie jednak udało! Moja kreska była blada przy becie 701 ! Wiec nie intensywność kreski tu decyduje. Powinnaś jak najszybciej udać sie do lekarza bo te plamienia to jednak nie jest nic dobrego i moze lekarz przepisze np duphaston?

  • amysia Ekspertka
    Postów: 125 345

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam luteinę (czyli też progesteron), więc sobie zaaplikowałam sama. zobaczymy czy pomoże.

    f2w3rjjg2f3aermr.png
  • Ona_89' Autorytet
    Postów: 824 698

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możecie spojrzeć na mój wykres i powiedzieć mi czy jest sens jeszcze raz testowac? Nie mam żadnych objawów, piersi mnie nie bolą tak jak zazwyczaj przed okresem, tempka niezbyt wysoka i ani @ i test tez wyszedl negatywny.... Zastanawiam sie czy go powtórzyć?

    kjmn3e5err34dy73.png
    d69c8u696axvumzk.png
    wwgzdqk3fqqv6f45.png
  • amysia Ekspertka
    Postów: 125 345

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    temperatura Ci spadła tak jak w pierwszej części cyklu, ja bym się spodziewała nadchodzącego okresu, chyba choroba Ci trochę w tym cyklu namieszała. jeżeli owulacja była to bym obstawiała ją w 22dc. jeśli tak to w 28dc za wcześnie było żeby coś wyszło w teście. chyba mimo wszystko bym zatestowała, a nuż się udało tylko plamienie jest wywołane spadkiem progesteronu (wtedy trzeba by było się wspomóc).
    a cykle zazwyczaj masz takiej długości jak ten?
    trzymam kciuki - tak jak dziewczyny piszą - póki nie ma okresu jest jeszcze nadzieja :)
    powodzenia

    f2w3rjjg2f3aermr.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ