X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Kiedy w końcu była ta owulacja?
Odpowiedz

Kiedy w końcu była ta owulacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Invisible90 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 1 maja 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Piszę, bo już się pogubiłam. Najpierw ovu wyznaczył mi owulacje na 14 dc, potem zmienił na 15, później na 16 dc a dzisiaj na 18. I moje pytanie to kiedy to w końcu mogło być? Chce zrobić w czwartek progesteron przed wizyta u ginekologa. I nie wiem który to będzie dzień po owulacji. Już jestem taka zła, że straciłam w tym cyklu wszelkie nadzieje na ciąże. Proszę spójrzcie na mój wykres.

    Laura ❤️
    klz99vvjopfii6xl.png
  • Taliana85 Koleżanka
    Postów: 46 12

    Wysłany: 4 maja 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie oznaki czyli sluz temperatura czy ovufriend i jego interpretacje to tylko wskazówki. Na 100% owulacji można stwierdzić przez monitoring. A i lekarz może się pomylić niestety. U mnie sluz swoje temperatura swoje bole owulacyjne swoje a ovu swoje. I z tego co czytam na forum jest dużo takich kobiet. Owulacja może wystąpić na 3 dni przed spadkiem i na 3 dni po spadku temperatury i to podobno jest w normie. Też mam duże problemy z badaniami. Pozostaje zrobić badania i wszystko razem czyli wyniki wraz z obserwacja cyklu pokazać lekarzowi a on już zinterpretuje sobie. Tyle mogę powiedzieć od siebie. Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2017, 10:29

    👧2018 Agatka
    Długo nic
    9 stycznia 2024 II
    Beta 10.01 82,4
    12.01. 211.2
    15.01 861,2
    Progesteron spadł z 25 do 15, różowy śluz luteina 100 x 2
    Wizyta 18.01.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ