Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Kiedy w końcu była ta owulacja?
Odpowiedz

Kiedy w końcu była ta owulacja?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Invisible90 Koleżanka
  Postów: 124 17

  Wysłany: 1 maja 2017, 11:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć Dziewczyny,
  Piszę, bo już się pogubiłam. Najpierw ovu wyznaczył mi owulacje na 14 dc, potem zmienił na 15, później na 16 dc a dzisiaj na 18. I moje pytanie to kiedy to w końcu mogło być? Chce zrobić w czwartek progesteron przed wizyta u ginekologa. I nie wiem który to będzie dzień po owulacji. Już jestem taka zła, że straciłam w tym cyklu wszelkie nadzieje na ciąże. Proszę spójrzcie na mój wykres.

  Laura ❤️
  klz99vvjopfii6xl.png
 • Taliana85 Koleżanka
  Postów: 46 12

  Wysłany: 4 maja 2017, 10:37

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Wszystkie oznaki czyli sluz temperatura czy ovufriend i jego interpretacje to tylko wskazówki. Na 100% owulacji można stwierdzić przez monitoring. A i lekarz może się pomylić niestety. U mnie sluz swoje temperatura swoje bole owulacyjne swoje a ovu swoje. I z tego co czytam na forum jest dużo takich kobiet. Owulacja może wystąpić na 3 dni przed spadkiem i na 3 dni po spadku temperatury i to podobno jest w normie. Też mam duże problemy z badaniami. Pozostaje zrobić badania i wszystko razem czyli wyniki wraz z obserwacja cyklu pokazać lekarzowi a on już zinterpretuje sobie. Tyle mogę powiedzieć od siebie. Pozdrawiam

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2017, 10:29

  12cs II i jest Kropek
  010iskjosqrtc9tg.png
  14 dpo - HCG 84,72 16dpo HCG-beta 171,63 18dpo HCG-beta 256,56 20dpo HCG beta 546,2
  Z usg 9+5 3.15 cm dzieciaka serduszko 166
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego