X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Kochane pomózcie na 6 dzień po owu tempka spadła
Odpowiedz

Kochane pomózcie na 6 dzień po owu tempka spadła

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, była bym wdzieczna za info, ocenienie mojego wykresu, bo sama juz nie wiem dzis 6 dzien i spadek tempki, a chyba powinna rosnąc..do tego od 2-3 dni poli mnie lewy jajnik a wczoraj miałam klucia i skurcze w macicy trwajace co jakis czas przez ok godz.

  • miało-być-łatwo Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stawiam na zagnieżdżenie zarodka :) Powodzonka :)

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak mysle, jeśli temp. będzie sie teraz piąć w górę to hehe możliwe że skończy sie zieloną kropką .. powodzenia

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja też mam podobny problem - u mnie wczoraj (24dc) tempka spadła do poziomu sprzed owulacji, dzisiaj też była niska. Do @ mam jeszcze tydzień, a w ciąży na 99% nie jestem. Myślicie, że spadek może być na kilka dni przed @? Zawsze pojawiał się dzień przed.

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki a mam jeszcze jedno pyt. cykle mam 28-29 dni i teraz normalnie liczac powinnam dostac 30.08 ale ovu wyznaczyl mi na 23.08 czy to przez to ze owulacja wystapila szybciej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    Witajcie, ja też mam podobny problem - u mnie wczoraj (24dc) tempka spadła do poziomu sprzed owulacji, dzisiaj też była niska. Do @ mam jeszcze tydzień, a w ciąży na 99% nie jestem. Myślicie, że spadek może być na kilka dni przed @? Zawsze pojawiał się dzień przed.
    moze @ szybciej zawita.

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie zawita, bo już ją czuję w kościach ;)

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Witam dziewczyny, była bym wdzieczna za info, ocenienie mojego wykresu, bo sama juz nie wiem dzis 6 dzien i spadek tempki, a chyba powinna rosnąc..do tego od 2-3 dni poli mnie lewy jajnik a wczoraj miałam klucia i skurcze w macicy trwajace co jakis czas przez ok godz.

    Dla mnie to tez wygląda na zagnieżdzenie. Wazne, zeby potem znow skoczyła:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Dziewczynki a mam jeszcze jedno pyt. cykle mam 28-29 dni i teraz normalnie liczac powinnam dostac 30.08 ale ovu wyznaczyl mi na 23.08 czy to przez to ze owulacja wystapila szybciej?

    U mnie też tak wczesniej pokazywało- trochę szybciej niż powinna byc, ale powiem Ci, że system troche mnie wyczuł, bo @ dostałam 27 dnia cyklu/ zwykle mam 30 dniowe/ a ovu wyznaczyło mi 25 :) wiec tak po srodku dostałam.

  • Laura_Palmer Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 15 września 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczęłam dziś nowy cykl,ale ovu nie wyznaczył mi dnia nast.miesiączki, ani owulacji... czemu??

  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odgrzewam temat :)
    czy taki spadek moze byc zagnieżdżeniem ???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2014, 15:41

    zi13skjo0ong6u20.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonek30 wrote:
    odgrzewam temat :)
    czy taki spadek moze byc zagnieżdżeniem ???
    Dalsze temperatury pokażą;) jeśli jutro odbije i tak już pozostaną to może to właśnie oznaczać;) Powodzenia;)

    Cynamonek30 lubi tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa wrote:
    Dalsze temperatury pokażą;) jeśli jutro odbije i tak już pozostaną to może to właśnie oznaczać;) Powodzenia;)
    dziekuje za odp :)
    zobaczymy co bedzie to bedzie :)

    zi13skjo0ong6u20.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ